Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.04.2019 19:41
żołnierze w Call of Duty 2019
2495V

Call of Duty 2019 to najambitniejszy projekt Infinity Ward

Na prezentację tegorocznej odsłony Call of Duty wciąż musimy czekać, ale twórcy już zapowiadają, że będzie to najambitniejszy projekt studia. 

Call of Duty słynie z charakterystycznego cyklu wydawniczego. Po zeszłorocznym Call of Duty: Black Ops 4 od studia Treyarch i wydanym przed dwoma laty Call of Duty: WWII od Sledgehammer, do prac nad serią powraca ekipa z Infinity Ward. 

Call of Duty 2019 będzie posiadało kampanię i ogromny multiplayer

Fani z wypiekami na twarzy czekają na jakiekolwiek informacje dotyczące nadchodzącej odsłony, ponieważ to właśnie Infinity Ward stało za cyklem, który jest uznawany za najlepszy w całej serii. Studio to stworzyło wszystkie trzy części Modern Warfare

Choć wciąż nie wiadomo o czym będzie traktowało Call of Duty 2019, to twórcy najprawdopodobniej szykują dla zainteresowanych coś wielkiego. Taylor Kurosaki, dyrektor narracji w nadchodzącej grze, potwierdził za pośrednictwem Twittera, że będzie to najambitniejszy projekt studia.

Oczywiście należy wziąć poprawkę na tego typu zapewnienia ze strony twórców, ponieważ opisywanie gry w samych superlatywach leży w ich interesie. Fani jednak są podekscytowani, ponieważ za tą gwarancją stoi ekipa z Infinity Ward.

Tagi: Activision Call of Duty 2019 Infinity Ward

Nie przegap