Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2019 19:10
Call of Duty: Black Ops 4 Battle Royale
1184V

Call of Duty: Black Ops 4 z Alcatraz. Nowa mapa w Battle Royale - tryb dostępny za darmo przez miesiąc

Treyarch nie zapomina o Call of Duty: Black Ops 4. Twórcy właśnie zapowiedzieli Alcatraz, czyli zupełnie nową mapę do zmagań Battle Royale. Lokacja będzie dostępna od jutra dla pierwszych graczy.

Call of Duty: Black Ops 4 to pierwsza odsłona serii Call of Duty, która otrzymała rywalizację Battle Royale. Zdecydowanie za długo czekaliśmy na nową mapę, ale na szczęście autorzy w końcu udostępnią Alcatraz. Lokacja zadebiutuje jutro na PlayStation 4.

Call of Duty: Black Ops 4 z młotkiem za 106 zł

Treyarch przespało ostatnie miesiące, ale studio wraca z zimowego snu. Dzisiaj oglądamy zwiastun nowej mapy do Blackout, czyli trybu Battle Royale z Call of Duty: Black Ops 4. Twórcy stawiają na mniejszą miejscówkę, która została umiejscowiona w znanym więzieniu.

Należy na pewno zwrócić uwagę na końcówkę materiału – Battle Royale z Black Ops 4 będzie dostępne za darmo od 2 do 30 kwietnia! Nie jest to podobno żart, a próba walki z Fortnite, Apex Legends oraz PlayerUnknown's Battlegrounds.

Nadal mam wrażenie, że Treyarch działa zdecydowanie za wolno, ale może już wkrótce Blackout otrzyma samodzielne wydanie? Plotki dotyczące oddzielenia trybu od Call of Duty: Black Ops 4 krążą w Sieci od kilku tygodni.

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch