Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2019 09:21
Call of Duty: Black Ops 4 Pradawne Zło
778V

Call of Duty: Black Ops 4 z Pradawnym Złem. Zwiastun i prezentacja dodatku

Posiadacze Call of Duty: Black Ops 4 na PlayStation 4 mogą zapoznać się z nowym wyzwaniem w trybie Zombie. Twórcy udostępnili Pradawne Zło, które zostało zaprezentowany na zwiastunie. Gracze mogą szykować się na ekscytujące starcie z biegającymi truposzami.

Świat wyczekuje już informacji dotyczących Call of Duty 2019, ale nie możemy zapomnieć o Call of Duty: Black Ops 4. Twórcy wciąż rozwijają produkcję i oferuję nowe wyzwania. Najnowsza zawartość skupia się na trybie zombie.

Call od Duty: Modern Warfare 4 ma porzucić Battle Royale

Pradawne Zło to powrót czterech bohaterów z opowieści Chaosu - Bruno, Diego, Scarlett i Shawa. Deweloperzy oferują teraz zupełnie nową przygodę i zabierają herosów do podziemnego greckiego miasta, w którym zmierzą się z nowymi typami nieumarłych.

Twórcy chcą mieć pewność, że gracze będą przygotowani na atrakcje, więc z tej okazji możemy spojrzeć na zapis relacji, podczas której zespół odpowiedzialny za grę przedstawiał rozszerzenie. Aktualnie zawartość jest dostępna wyłącznie na PlayStation 4, ale zapewne po miesiącu odbędzie się premiera na Xboksie One oraz komputerach osobistych.

Warto przypomnieć ostatnią plotkę – w 2019 roku możemy otrzymać Call of Duty bez trybu zombie, ponieważ autorzy skupili się podobno na kampanii oraz standardowym multiplayerze. Nie są to wciąż potwierdzone informacje, jednak pełną prezentację nowego COD-a powinniśmy otrzymać w przeciągu dwóch miesięcy.

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch