Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2019 22:34
Call of Duty 2020
1679V

Call of Duty 2020 może zostać umiejscowione w Wietnamie

Nadal czekamy na pełną prezentację tegorocznego Call of Duty, ale informatorzy już teraz wspominają o produkcji, która ma trafić na rynek w 2020 roku. Zdaniem pierwszych przecieków, Sledgehammer Games powróciło do projektu w Wietnamie.

Seria Call of Duty jest rozwijana przez trzy studia. Treyarch zaoferowało strzelankę w 2018 roku, za kilka miesięcy zagramy w tytuł od Infinity Ward (podobno Call of Duty: Modern Warfare 4), a w 2020 roku do akcji wkroczy Sledgehammer Games.

Następne Call of Duty zostanie umiejscowione w Wietnamie? Czas na Sledgehammer Games

Każdy zespół przygotowuje swoją grę przez 3-4 lat, więc już teraz możemy mieć pewność, że Sledgehammer Games znajduje się w zaawansowanej fazie przygotowania swojej pozycji. Autorzy na pewno wybrali umiejscowienie wydarzeń oraz tryby i teraz pracują nad zawartością.

Dziennikarze z Gaming INTEL, którzy specjalizują się w uniwersum Call of Duty, otrzymali pierwsze przecieki dotyczące Call of Duty 2020 – Sledgehammer Games pracuje podobno nad shooterem obrazującym Wojnę w Wietnamie lub Wojnę na Pacyfiku.

Redakcja podkreśla, że otrzymała wiadomość od „bardzo wiarygodnego źródła” - informator dotarł do szczegółów na temat gry na bardzo wczesnym etapie rozwoju, ale od tego momentu utracił swój kontakt. Jeśli autorzy nie zmienili planów to w przyszłym roku trafimy do Wietnamu lub na Pacyfik.

Tutaj na pewno warto wspomnieć o pewnej ciekawostce – Sledgehammer Games pracowało już nad Call of Duty w Wietnamie przed premierą Call of Duty: Advanced Warfare (2014 rok). Deweloperzy musieli porzucić projekt, później wrócili do niego w 2016 roku, by ponownie otrzymać inne zadanie... Może do trzech razy sztuka? ;)

Źródło: https://gamingintel.com/call-of-duty/2020/sources-cod-2020-vietnam-pacific-front/

Tagi: call of duty call of duty 2020 Sledgehammer Games

Nie przegap