SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.02.2019 09:00
Call of Duty 2019 będzie posiadało kampanię i ogromny multiplayer
2055V

Call of Duty 2019 będzie posiadało kampanię i ogromny multiplayer

Tegoroczna odsłona serii Call of Duty będzie wypasiona. Wróci kampania dla jednego gracza, kooperacja, a sam multiplayer zostanie znacząco rozbudowany.

Do tej pory plotki o nowym Call of Duty mówiły nam, że  kolejna odsłona, tworzona tym razem przez Infinity Ward, pójdzie śladem Black Opsa 4 i nie udostępni kampanii dla jednego gracza. Na szczęście - plotki okazały się nieprawdziwe.

Call of Duty: Black Ops 4 ponownie wkurza graczy. Twórcy sprzedają kolejny celownik

W trakcie rozmowy z inwestorami, prezes Activision Rob Kostich potwierdził oficjalnie istnienie nowego Call of Duty, nad którym pracuje Infinity Ward.

Tegoroczne Call of Duty posiadać będzie nową kampanię, ogromny i rozwijający się tryb dla wielu graczy oraz dającą masę frajdy kooperację. Gra pojawi się jesienią i myślę, że społeczność odbierze ją wyjątkowo dobrze. To świetna gra.

Po czym rozwinął temat:

To, co mnie mocno ekscytuje od samego początku, to niesamowite zainteresowanie wewnątrz firmy jakie budzi gra. Chciałbym powiedzieć więcej, ale niestety, musicie poczekać na zapowiedź. Ale będzie warto.

Swoje 3 grosze dodał również Bobby Kotick.

Od siebie dodam, że jeśli popatrzycie na ostatnie dziesięć lat tego, jak wyglądało Call of Duty, to przyznacie mi rację, że Rob trochę hamuje swój entuzjazm. Nie widziałem jeszcze nigdy takiego zainteresowania nową grą. Dlatego nie możemy doczekać się jesiennej premiery. 

Według pozostałych przemawiających, tegoroczna odsłona serii Call of Duty ma być najlepsza w jej historii.

Źródło: https://charlieintel.com/call-of-duty-2019-will-have-a-campaign/51752/

Tagi: