Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2016
PlayStation Plus vs. Games with Gold - lipiec 2016
2620V

PlayStation Plus vs. Games with Gold - lipiec 2016

W ubiegłym tygodniu Microsoft oraz Sony przedstawili lipcowe produkcje z Games with Gold i PlayStation Plus, więc jest to idealny moment na porównanie ofert. Zapraszamy do wybieranie lepszego zestawienia na aktualny miesiąc!

PlayStation Plus (od 05.07.2016)

Games with Gold (od 01.07.2016)

Saints Row: Gat Out Of Hell (PS4)
Data premiery: 20.01.2015
Średnia ocen: 64%

Furi (PS4)
Data premiery: 05.07.2016
Średnia ocen: TBA

Fat Princess (PS3)
Data premiery: 30.07.2009
Średnia ocen: 79%

Call Of Juarez: Więzy Krwi (PS3)
Data premiery: 30.06.2009
Średnia ocen: 78%

Prince of Persia: Revelations (PSV)
Data premiery: 65%
Średnia ocen: 06.12.2005

Oreshika: Tainted Bloodlines (PSV)
Data premiery: 03.03.2015
Średnia ocen: 78%

The Banner Saga 2 (Xbox One i Xbox 360)
Data premiery: 01.07.2016
Średnia ocen: TBA

Tumblestone (Xbox One i Xbox 360)
Data premiery: 01.07.2016
Średnia ocen: TBA

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 (Xbox 360)
Data premiery: 18.03.200
Średnia ocen: 82%

Tron: Evolution (Xbox 360)
Data premiery: 07.12.2010
Średnia ocen: 58%

 
 

 

 


WOJTEK: Zazwyczaj nie mam problemów z wybraniem lepszej oferty, ale lipiec nie jest specjalnie bogaty. Niby pojawiają się święci, niby jest ciekawa walka z bossami, niby jest Vegas, ale tak szczerze?
 
Czekam tylko i wyłącznie na więcej wolnego, by zapoznać się z The Banner Saga 2. Pierwowzór skradł moje serce i wierzę, że w przypadku kontynuacji będzie równie dobrze. Mimo wszystko odnoszę wrażenie, że obie usługi nas w tym miesiącu specjalnie nie rozpieszczają. 
 
W tym miesiącu wybieram: Game with Gold 
 

KUBA: Obie partie nie zaszalały przesadnie z ofertami. W pierwszej kolejności interesują mnie produkcje na konsole ostatniej generacji. Sony oferuje nam najgorzej ocenianą odsłonę serii Saints Row i niezależne Furi. W kontekście marki Volition, Gat out of Hell traktowane jest jak nieślubne dziecko, można więc było wybrać lepiej. Na Furi patrzę raczej jako na ciekawostkę, którą zainteresowałbym się po głównym daniu, a to jest w tym miesiącu liche. Na Xboksie z ciekawości sprawdziłbym The Banner Sagę 2. Nie mam wobec tej gry wysokich wymagań, więc mógłbym zostać mile zaskoczony. Nie grałem też nigdy w Rainbow Six Vegas 2 i chętnie bym sprawdził, jak sobie radzi w dzisiejszych czasach, ale to raczej ta sama kategoria, co Furi - ciekawostka.
 
W tym miesiącu wybieram: Game with Gold 
 

IGOR: Proszę proszę. A jednak jak się chce, to się da, co nie Sony? Przez wiele ostatnich miesięcy Japończycy nie za bardzo dbali o swoją ofertę w PlayStation Plus, dlatego też co rusz dostawaliśmy jakieś gnioty i indyki warte co najwyżej symbolicznego piątaka. Tym razem ekipa PlayStation urzekła mnie dobrym dodatkiem do Saints Row i ciekawie zapowiadającym się Furi. 


Jako, że posiadam wszystkie platformy PS, to i z oferty na Vitę i PS3 jestem bardzo zadowolony. Call of Juarez pomimo wielu lat na karku to świetna gra, a po recenzowaniu Fat Princess 2 zachciało mi się pograć w oryginał. Przenośna Oreshika to kawał dobrego jRPG, zaś Książe Persji zawsze będzie u mnie w cenie, bo po prostu uwielbiam tę serię!
 
Microsoft zaskoczył – ale tym razem negatywnie. Jedyną dobrą pozycją u zielonych jest The Banner Saga 2, zaś jakieś Tombstone? Co to w ogóle jest. W dodatku kiepskie Tron: Evolution i równie nijakie Rainbow Six Vegas 2. 
 
Ostatnio przyznawałem punkty MS, lecz tym razem Sony skradło mnie na całe wakacje! Zatem wybór jest prosty.
 
W tym miesiącu wybieram: PlayStation Plus 

ŁUKASZ: Trochę to trwało. Po słabych ofertach PS+ w tym miesiącu kupiło mnie jednak Sony. Dostajemy szalone Saint's Row - GTA dla ludzi z ADHD i szaleńców. Do tego dochodzi klimatyczne Call of Juarez, które ustępuje tylko Red Dead Redemption jeżeli chodzi o klimat Dzikiego Zachodu.

A na deser może nie genialne, ale wkrętowe Fat Princess i coś dla fanów Japońszczyzny - Oreshika: Tainted Bloodlines. Właśnie tymi tytułami kupiło mnie Sony. Chociaż nie powiem, że Rainbow Six Vegas 2 mnie nie kusi. 

W tym miesiącu wybieram: PlayStation Plus
 

A jak Wy oceniacie powyższe oferty? Zapraszam do brania udziału w ankiecie i komentowania zestawień!