Fat Princess

Fat Princess

6,9
50 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.0
PSP 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Titan Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
33 godzin
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
30.07.2009
Europa:
30.07.2009
Producent:
Titan Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
33 godzin
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
30.07.2009
Europa:
30.07.2009

Fat Princess - opis gry

Fat Princess to nietypowa gra akcji, która w 2009 roku trafiła na PlayStation 3, natomiast w roku 2010 pojawiła się na konsoli PlayStation Portable. Zadaniem graczy jest uratowanie tytułowej księżniczki poprzez przechwycenie jej z rąk wroga i przetransportowanie do własnego zamku.

W Fat Princess zawarto kilka trybów rozgrywki. W pierwszym i najważniejszym naszym celem jest właśnie uratowanie księżniczki. Odbicie jej jest jednak utrudnione, gdyż przeciwnicy mogą ją dokarmiać, a im cięższa księżniczka, tym trudniej dotransportować ją do zamku. Ponadto należy zwracać uwagę na obronę własnej fortecy, gdyż oponenci mogą przypuścić na nią szturm.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Oprócz tego możemy wziąć udział w wariacji na temat Drużynowego Deathmatchu (w którym wygrywa zespół mający na koncie większą ilość zabójstw) oraz w Dominacji (gdzie wygrywa drużyna, której uda się trzy razy uratować księżniczkę). Bawić możemy się tutaj zarówno w Sieci (maksymalnie 32 graczy), jak i samotnie, gdzie kontrolę nad przeciwnikami przejmuje Sztuczna Inteligencja. Dla samotnych graczy przygotowano również tryb Areny, w którym walczymy o przetrwanie stawiając czoła następującym po sobie falom przeciwników.

 

W Fat Princess gracze wcielają się w rolę skrzatów, które podzielono na kilka klas, takich jak: Wieśniak, Robotnik, Wojownik, Kapłan, Czarodziej oraz Zwiadowca. Po premierze gry pojawił się jednak dodatek, który przyniósł ze sobą trójkę nowych bohaterów: Giganta, Pirata oraz wojownika Ninja. Każdą z profesji cechuje rozbudowany zestaw zalet i wad, a kluczem do sukcesu jest wykorzystywanie ich mocnych stron.

 

W wersji na PlayStation Portable, zatytułowanej "Fat Princess: Fistful of Cake", zaimplementowano także fabularny tryb dla samotnego gracza. Ponadto drastycznie ograniczono liczbę zawodników w sieciowej rozgrywce. W meczu może wziąć udział 16 skrzatów, jednak jedynie połowa z nich to żywe osoby – kontrolę nad pozostałymi bohaterami przejmuje w tym przypadku Sztuczna Inteligencja.

Wideo - Fat Princess

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper