Call Of Juarez: Więzy Krwi

Call Of Juarez: Więzy Krwi

Ocena wg platformy:

PC 7.9
PS3 7.3
X360 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Techland
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
14 godzin
Premiery
Świat:
30.06.2009
Europa:
03.07.2009
Polska:
03.07.2009
Producent:
Techland
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
14 godzin
Premiery
Świat:
30.06.2009
Europa:
03.07.2009
Polska:
03.07.2009

Call Of Juarez: Więzy Krwi - opis gry

Call of Juarez: Więzy Krwi to pierwoszoosobowy shooter, którego akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Deweloperem gry jest polska firma Techland, a wydawcą francuski Ubisoft. Więzy Krwi ukazały się w Europie w lipcu 2009 roku w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Akcja Call of Juarez: Więzy Krwi osadzona jest na ok. dwadzieścia lat przed wydarzeniami z pierwszej części gry. Dzięki Więzom Krwi bliżej poznajemy okoliczności, które sprawiły, że Ray zwrócił się w stronę duszpasterstwa, aby później jako fanatyczny pastor siać zniszczenie w Call of Juarez. Wszystko zaczyna się pod koniec wojny secesyjnej, kiedy to bracia Thomas i Ray McCall walczą po stronie Konfederatów. Niedługo potem dezerterują, by chronić swoją rodzinną posiadłość. Ścigani, uciekają na nieskolonizowany zachód, aby odszukać legendarne złoto Juarez. Sprawy zaczynają się komplikować, gdy bracia poznają uwodzicielską Marisę oraz meksykańskiego króla bandytów Juareza.

Przed niemalże każdą misją gracz może wybrać, w którego z braci chce się wcielić. Różnią się oni znacznie i wybór jednego z nich definiuje styl walki grającego. Ray jest odporniejszy, dzierży dwa rewolwery i świetnie sprawdza się w roli klasycznego „czołgu”. Thomas z kolei wyśmenicie czuje się ze strzelbą w dłoni, umiejętnie posługuje się nożami do rzucania oraz łukiem, a do tego jest bardziej zwinny niż Ray. Rdzeń rozgrywki, czyli strzelanie, deweloper uatrakcyjnił za sprawą tzw. Concentration Mode, czyli specjalnego trybu zogniskowania prowadzonego ostrzału. Pełne naładowanie wskaźnika pozwala przejść w tryb koncentracji, w którym bohater zachowuje się niczym Max Payne podczas bullet time.

Call of Juarez: Więzy Krwi powstało w oparciu o silnik Chrome Engine 4, a wysoki budżet doskonale widać w poziomie wykonania gry. Więzy Krwi potrafią zachwycić oświetleniem i dalekim horyzontem, jak również płynną animacją nawet podczas większej wymianie ognia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Call Of Juarez: Więzy Krwi

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper