Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2

7,1
56 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0
PS3 7.1
X360 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
18.03.2008
Europa:
20.03.2008
Polska:
28.03.2008
Producent:
Ubisoft Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
18.03.2008
Europa:
20.03.2008
Polska:
28.03.2008

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 - opis gry

Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas 2 to taktyczna strzelanina wyprodukowana przez Ubisoft Montreal i wydana przez Ubisoft na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Tytuł, jak mówili twórcy, był częściowo prequelem, a częściowo sequelem Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas.

Kampania fabularna skupia się na liderze (ew. liderce) elitarnego oddziału specjalnego Rainbow Six. Na samym początku historia zabiera nas do Francji, gdzie Bishop, ów dowódca, bierze udział w niezbyt udanej operacji odbicia zakładników. Potem przenosimy się kilka lat w przyszłość do Vegas. Tym razem rozchodzi się o szmuglowanie broni chemicznej z Meksyku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka w Vegas 2 bazuje w zasadzie na tych samych rozwiązaniach co część pierwsza, choć twórcy dodali tu i ówdzie oczywiście trochę nowego. Singlowa kampania podzielona jest na misje, podczas których wykonujemy różne stawiane przed nami wytyczne. Może to być np. ratowanie zakładników lub rozbrajanie bomb. Co warto zauważyć, stopień trudności został ogólnie obniżony względem poprzednika, chociaż praca zespołowa nadal pełni ważną funkcję (członkom naszego zespołu możemy wydawać proste komendy). Nowością jest sprint oraz możliwość kustomizowania podopiecznego/podopiecznej w trybach singlowych i wieloosobowych. Zaimplementowano także znany z pierwowzoru system rozwoju pozwalający gromadzić doświadczenie pozwalające z czasem odblokować dostęp np. do lepszego sprzętu.

Gra posiada różne warianty rozgrywki. Oprócz singlowej kampanii jest to także multiplayerowa rywalizacja oraz kooperacja. Kooperując z innymi możemy przejść główny wątek fabularny lub wybrać się na polowanie terrorystów w Terrorist Hunt.

W produkcji Ubisoft zaimplementowano interesujący myk pozwalający skorzystać z kamerki. Posiadacze wersji na PS3 i X360 mogą sobie zrobić zdjęcie i wykorzystać je przy tworzeniu postaci.

Wideo - Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper