Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2017
FIFA 18 - Poradnik. Najlepsi gracze, Droga do sławy, FIFA Ultimate Team, porady
50000V

FIFA 18 - Poradnik. Najlepsi gracze, Droga do sławy, FIFA Ultimate Team, porady

EA Sport przygotowało wielką produkcję, która dla wielu będzie jedną z najważniejszych premier 2017 roku. Produkcja urosła względem poprzedniej odsłony, a w tym miejscu postanowiłem zebrać najważniejsze informacje dotyczące trybów, zawodników, czy też samej rozgrywki.

FIFA 18 oferuje zmiany w systemie rozgrywki oraz poszczególnych trybach. Autorzy nie zdecydowali się tym razem na totalne innowacje względem poprzedniej edycji, jednak ponownie przebudowali gameplay (bardziej taktyczne podejście do rozgrywania piłki), a zarazem przygotowali mniejsze lub większe nowości w poszczególnych elementach.

Poradnik nie sprawi, że ktokolwiek automatycznie przeskoczy kilka lig oraz będzie zdobywał dziesięciocyfrowe wyniki, jednak chciałem za jego pomocą zebrać najważniejsze informacje.

Przed rozpoczęciem czytania zaznaczam, że w niektórych miejscach mogą pojawić się spoilery (głównie tryb Droga do sławy), a dodatkowo zachęcam do zapoznania się z recenzją, w której miałem okazję przedstawić swoje wrażenia z gry.