FIFA 18 - Poradnik. Najlepsi gracze, Droga do sławy, FIFA Ultimate Team, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

FIFA 18 - Poradnik. Najlepsi gracze, Droga do sławy, FIFA Ultimate Team, porady

FIFA 18 – Wirtualne Kluby – zmiany, nowości i porady

Wojciech Gruszczyk | 30.09.2017, 08:54

FIFA 18 – Wirtualne Kluby – zmiany i nowości

Twórcy FIFA 18 zdecydowali się ponownie ulepszyć tryb zatytułowany Wirtualne Kluby. W tym wariancie zabawy zainteresowani mogą założyć klub lub dołączyć do istniejącego, a podczas rozgrywki zawodnik rywalizuje online z innymi graczami w rankingach ligowych, które w zasadzie przypominają sezony online.

W Wirtualnych Trybach można wyróżnić następujące nowości:

  • Poczekalnia – deweloperzy zdecydowali się ulepszyć ten element przygotowując wygodniejsze w obsłudze menu, a jednocześnie skrócono oczekiwanie na mecz. Teraz gracz może bez przeszkód tuż przed rozpoczęciem spotkania przypisać wykonawców stałych fragmentów gry (rzutów rożnych, wolnych i karnych) oraz zmieniać style gry.
  • Drzewko umiejętności – zdobyte punkty doświadczenia gracz inwestuje w drzewko umiejętności, które pozwala mu lepiej dostosować swojego piłkarza do ulubionych taktyk. Najlepiej bardzo rozważnie wydawać zarobione punkty, ponieważ dzięki podjętym decyzjom stworzymy wirtualną gwiazdę, która będzie odnosić coraz to większe sukcesy.
  • Styl to podstawa – sporą ciekawostką jest również większa mobilność w kreowania taktyk. W grze każdy zainteresowany stworzy indywidualny styl do maksymalnie trzech różnych pozycji albo trzy różne style do jednej pozycji – pozwala to przygotować piłkarza na każdą sytuację na boisku.

Źródło: własne

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper