FIFA 18 - Poradnik. Najlepsi gracze, Droga do sławy, FIFA Ultimate Team, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

FIFA 18 - Poradnik. Najlepsi gracze, Droga do sławy, FIFA Ultimate Team, porady

FIFA 18 – FIFA Ultimate Team, jak zarabiać monety?

Wojciech Gruszczyk | 30.09.2017, 08:54

FIFA 18 – FIFA Ultimate Team, jak zarabiać monety?

Zasady zabawy w FIFA Ultimate Team nie zmieniły się w przypadku najnowszej odsłony. Rozgrywka nadal opiera się na zbieraniu monet, które możemy wykorzystywać do kupowania pakietów lub bezpośrednio poszczególnych kart. W tym miejscu znajdziecie kilka porad, które pozwolą Wam dorobić się kilku dodatkowych monet.

  • Wyzwania Budowania Składu – jedną ze łatwych okazji do zarobienia sporej gotówki w FIFA Ultimate Team jest tryb, w którym gracze mogą brać udział w serii wyzwań związanych z budowaniem drużyny spełniając określone kryteria. Zabawa z pozoru może wydawać się trudna, jednak poświęcając odrobinę więcej czasu (a nawet gotówki!), możemy bez przeszkód rozwiązywać zadania i tym samym zgarniać cenne nagrody. Na początku wyzwania są proste i nie oferują wielkich wygranych, jednak z czasem można w WBS zgarnąć majątek. Warto również szukać kart dla spełniania wyznaczonych warunków, ale w tym wypadku trzeba dobrze wyliczyć, czy taka inwestycja może się zwrócić. Tryb świetnie sprawdza się na dobry początek, gdy otrzymujemy 34 różnorodnych piłkarzy i możemy z nich stworzyć kilka zestawów.
  • Zadania od EA Sports – deweloperzy postanowili w ciekawy sposób urozmaicić życie fanów FIFA Ultimate Team i śmiałkowie mogą teraz brać udział w „zadaniach codziennych” i „zadaniach cotygodniowych”. Przygotowane wyzwania nie są wyjątkowo trudne, ale pozwalają zarobić monety lub nawet zgarnąć paczki kart. Jest to świetny element dla początkujących graczy, dla których cenna jest każda gotówka.
  • Chomikowanie nie zawsze popłaca – nawet z pozoru najcenniejsza karta może być świetną inwestycją. Pamiętaj, że nie zawsze warto wrzucać do swojego składu z pozoru fantastycznego piłkarza – zastanów się, czy faktycznie pasuje on do Twojej formacji, a jeśli nie, to… Sprzedawaj!
  • Korzystaj z aplikacji – przygotowana aplikacja FIFA 18 pozwala graczom zbierać dzienne nagrody. Wystarczy zalogować się na swoje konto, by zgarnąć kilka monet.
  • Bądź rekinem rynku – złota zasada „taniej kupie, drożej sprzedam” sprawdza się w FIFA Ultimate Team i pozwala w łatwy sposób dorobić się majątku. Problemem w tym wypadku jest spore poświęcenie się produkcji, ponieważ szukanie ofert oraz porównywanie cen to zabawa na długie godziny. Przydaje się w tej sytuacji aplikacja!
  • Graj do końca – EA Sports nagradza piłkarzy za rozegranie spotkań do ostatniego gwizdka, więc nawet gdy mecz totalnie nam nie wychodzi, to warto się starać, strzelić przynajmniej jednego gola, ponieważ w podsumowaniu spotkania zawsze zgarniemy kilka bonusów.
  • Walcz w mistrzostwach i ligach – twórcy zachęcają do przygotowanych wydarzeń sporymi nagrodami. Od poniedziałku do czwartku można rywalizować o cenne nagrody w licznych turniejach, jednak za każdym razem zawsze trzeba mądrze dobierać poziom trudności – nie warto rzucać się na głęboką wodę (szczególnie online). Opłaca się startowanie w Lidze Weekendowej.

Źródło: własne

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper