redakcja PPE redakcja PPE 22.12.2020
World of Tanks - poradnik dla początkujących. Konto, czołgi, narodowości, załoga, pierwsza bitwa
1220V

World of Tanks - konto – Twój bilet do wirtualnych bitew - World of Tanks - poradnik dla początkujących. Konto, czołgi, narodowości, załoga, pierwsza bitwa

World of Tanks - konto - Twój bilet do wirtualnych bitew

Zacznijmy od początku – aby móc wskoczyć do wirtualnych bitew, należy wykonać dwie proste czynności – zarejestrować konto oraz ściągnąć i zainstalować klienta gry. Zerknijmy jak wygląda sama rejestracja. Jest ona prosta jak budowa włazu dowódcy – wystarczy uzupełnić kilka pół i Wasze konto zasili potężną bazę istniejących już nicków. Najważniejszymi informacjami, jakie musicie podać, są:

World of Tanks - poradnik

  • Adres e-mail - wybrany przez Was adres zostanie przypisany do konta, zaś jego zmiana będzie wymagała interwencji w Biurze Obsługi Klienta. Dlatego warto się zastanowić, który mail jest dla Was najbardziej wygodny w celu logowania się.
  • Nick/Pseudonim - należy pamiętać, by Wasza nazwa nie zawierała treści podchodzących pod łamanie regulaminu EULA (jego treść możecie znaleźć tutaj).
  • Hasło - powinno być unikatowe i trudne do złamania. Ciągi znaków pokroju 1234, 1a2b3c4d, JanKowalski85 na pewno nie jest dobrym pomysłem.
  • Kod zaproszeniowy - w World of Tanks kody to najbardziej powszechna forma promocji. Po sieci krąży mnóstwo kodów dla zarejestrowanych, jak i nowych graczy. Ten drugi typ pozwoli Wam zacząć grę z kilkoma cennymi surowcami i czołgiem Premium, który świetnie nadaje się do szkolenia załogi i zarabiania kredytów. I tutaj niespodzianka, gdyż wybraliśmy dla Was najbardziej lukratywny kod zaproszeniowy. Wystarczy, że podacie podczas rejestracji „Yogscast”, a Wasze konto zostanie zasilone brytyjskim czołgiem premium V poziomu, Excelsior, 1000 sztuk złota i 7 dniami konta premium.

Jeżeli wszystkie pola wypełniliście prawidłowo, wystarczy przeczytać i potwierdzić EULĘ, a następnie kliknąć przycisk „KONTYNUUJ”. Na Wasz mail powinna przyjść wiadomość potwierdzająca chęć utworzenia konta w World of Tanks, a po jej zaakceptowaniu możecie już śmiało zalogować się do ściągniętego wcześniej klienta, który niestety do najmniejszych nie należy, gdyż gra waży dobre kilkadziesiąt gigabajtów.

Waga klienta gry zależy od tego, czy macie ochotę grać na wersji HD lub SD. Ta pierwsza jest bardziej obciążająca dla Waszych maszyn, ale posiada najwyższą jakość tekstur i wszelkie urozmaicenia graficzne. Wersja SD to lekko okrojona graficznie wersja klienta, która nie wymaga mocnego komputera. Jeżeli nie jesteście pewnie, który klient będzie dla Was odpowiedni, ściągnijcie i uruchomcie autorski program Wargaming o nazwie ENCORE, który pozwoli sprawdzić sprzęt i wykaże jego wydajność.

World of Tanks - poradnik

Na sam koniec jedna ważna informacja, o której warto pamiętać przy tworzeniu konta w grach Wargaming.net. Pamiętajcie, że to samo konto jest przypisane do WSZYSTKICH gier ze świata World of… Oznacza to, że tworząc Wasz awatar w WoT, zyskacie równocześnie dostęp do takich tytułów, jak World of Warships czy World of Warplanes. Wystarczy ściągnąć odpowiedniego klienta gry.

Tagi: czołgi Microsoft Game Studios nacje pierwsza bitwa poradnik Wargaming.net World of Tanks załoga