Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.03.2017 08:12
Conan Exiles. Genitalia się sprzedają - autorzy chwalą się niezłymi wynikami
836V

Conan Exiles. Genitalia się sprzedają - autorzy chwalą się niezłymi wynikami

Wygląda na to, że golizna nadal potrafi sprzedać grę - i to nie tylko w wydaniu kobiecym. Gracze sięgnęli ochoczo po Conan Exiles - pomimo faktu, że produkcja znajduje się póki co w fazie Early Access.

10 lutego Funcom chwaliło się, że edycję Early Access Conan Exiles sprzedano w ilości ok. 320 tysięcy kopii. Ten wynik udało się jeszcze poprawić o ponad 100 tysięcy sztuk. Obecnie, 28 dni po premierze Conan Exiles, Funcom zgłasza, że sprzedano już 480 tysięcy egzemplarzy produkcji. Funcom prognozowało, że taki wynik zostanie osiągnięty nie w jeden miesiąc, ale w 12 miesięcy.

Autorzy Conan Exiles tłumaczą obecność genitaliów

Stworzenie Conan Exiles kosztowało ok. 4,5 mln dolarów. Koszty stworzenia gry zostały pokryte w siódmym dniu sprzedaży.

Produkcja trafi na konsole, ale niestety będziemy musieli na to jeszcze poczekać. Deweloper twierdzi, że Conan Exiles na PS4 i Xone będzie gotowe dopiero w I kwartale 2018 r.

Wcześniej, już w III kwartale 2017 roku posiadacze Xbox One będą mogli wypróbować swoją wersję "Early Access" w postaci kodu Game Preview.

W momencie premiery Conan Exiles wywoływał największe emocje takimi elementami jak opcja zmieniania rozmiarów męskich genitaliów w kreatorze bohatera. Gameplay może nie jest jeszcze na tym etapie jakoś szczególnie dopracowany, ale jedno trzeba oddać Funcom: marketing na ten tytuł nakręcał się w ten sposób samodzielnie, bez konieczności
pompowania pieniędzy w reklamy.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/02/27/conan-exiles-sold-480-000-copies-full-release-ps4-xbox-one-pc-q1-2018/

Tagi: Conan Conan Exiles erotyka Funcom humor