redakcja PPE redakcja PPE 26.12.2016 11:00
DEBEŚCIAKI 2016 - Najlepszy RPG
2237V

DEBEŚCIAKI 2016 - Najlepszy RPG

Rok 2016 dobiega końca, czas więc na podsumowania! Zapraszamy wszystkich czytelników do tegorocznej edycji Debeściaków PPE.pl. Przez najbliższe dni będziecie mogli wziąć udział w 21 ankietach, a dzięki Waszym głosom wybierzemy najlepsze gry 2016 roku w poszczególnych kategoriach oraz tę jedyną, wyjątkową GRĘ ROKU. Startujemy!

W tym roku wracamy do starego systemu głosowania. Codziennie przez najbliższe dni na PPE będą pojawiały się kolejne kategorie wraz z nominowanymi grami. Głosujcie w ankiecie bezpośrednio w danym newsie. 

Najciekawsze komentarze dla każdej kategorii mają szansę trafić do podsumowania roku, które znajdziecie w lutowym numerze PSX Extreme! Co należy zrobić, aby móc znaleźć się na łamach miesięcznika? Należy zagłosować, a następnie dodać swój komentarz pod newsem z daną kategorią. W treści komentarza prosimy napisać, na kogo głosowaliście oraz uzasadnić swój wybór.

Wyniki Debeściaków 2016 znajdziecie w lutowym numerze PSX Extreme (w sprzedaży od 25 stycznia) oraz w późniejszym terminie (po premierze pisma) również na PPE.pl. Głosowanie trwa do 9 stycznia (poniedziałek) do 12:00. 

Najlepszy RPG - nominacje:

W ankiecie mogą brać udział tylko zalogowani użytkownicy portalu.

Tagi: Debeściaki