Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2016 14:29
Gracze na Xbox One od dzisiaj mogą sprawdzać Unravel! Mamy nowe materiał z gry
1003V

Gracze na Xbox One od dzisiaj mogą sprawdzać Unravel! Mamy nowe materiał z gry

Pierwsza tegoroczna premiera Electronic Arts wskoczy na rynek w przyszłym tygodniu, ale gracze sympatyzujący z platformą Microsoftu mogą już dzisiaj sprawdzać Unravel. Gra trafiła do programu EA Access.

Unravel to logiczna platformówka przygotowana przez studio Coldwood Interactive. Tytuł został zapowiedziany na ubiegłorocznym E3 i od samego początku gra urzekła wielu graczy ciekawą atmosferą, miłym bohaterem i wymagającą zabawą.

Premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu - pozycja jednocześnie wskoczy na trzy platformy - ale posiadacze Xboksów One mogą już dzisiaj wypróbować nowe IP Elektroników.

Produkcja wylądowała właśnie w usłudze EA Access i zainteresowani mogą wypróbować dwa pierwsze etapy. Nie jest to standardowe dziesięć godzin rozgrywki, ale sam początek przygody powinien Wam pomóc w wyrobieniu sobie opinii na temat pozycji. Warto równocześnie przypomnieć, że Unravel od dnia premiery zaskakuje ceną – produkcję możecie nabyć za 87-89 zł w wersji na konsole lub 59 zł w edycji na PC.

Na zakończenie dodam, że od tego tygodnia w EA Access jest dostępna dodatkowa pozycja. Katalog gier prezentuje się następująco:

Tagi: Coldwood Interactive ea access Electronic Arts unravel xbox one