Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2015 14:31
Cenega wyda w Polsce Resident Evil: Origins Collection - kolekcja w atrakcyjnej cenie
1567V

Cenega wyda w Polsce Resident Evil: Origins Collection - kolekcja w atrakcyjnej cenie

Na początku przyszłego roku otrzymamy niepowtarzalną możliwość zapoznania się z odpicowaną wersją Resident Evil Zero. Twórcy postanowili wrzucić do jednego pudełka dwa kotlety z serii Resident Evil, a paczkę wyda w naszym kraju Cenega. Zainteresowani kupią zestaw w przyjemnej cenie. 

22 stycznia odbędzie się światowa premiera Resident Evil: Origins Collection. Pod tą uroczą nazwą kryją się dwa kotlety ze stajni Capcomu – Resident Evil HD (2015) oraz Resident Evil Zero HD. Na rodzimym rynku zestaw wyda Cenega, która poinformowała o kostiumach dla zamówień przedpremierowych:

  • kostium pielęgniarki z Resident Evil: The Mercenaries 3D dla Rebeccki
  • kostium Codyego z Street Fighter Alpha 3 dla Billy'ego

Resident Evil HD (2015) nie jest dla nikogo większym zaskoczeniem, ponieważ mięcho wskoczyło na rynek kilka miesięcy temu. Jednak zdecydowanie ciekawszym tytułem w tym zestawie jest „wstęp do serii”, w którym autorzy ulepszą:

  • Całkowicie ulepszone efekty wizualne - obie gry mają teraz tekstury w wysokiej rozdzielczości, które zostały stworzone od podstaw, łącznie z obsługą 1080p na konsolach nowej generacji, jednocześnie zachowując klasyczny wygląd oryginalnych wersji.
  • W pełni remasterowane efekty dźwiękowe - wsparcie dźwięku 5.1 zapewnia pełniejsze poczucie atmosfery gry.
  • Nowy tryb Wesker - po raz pierwszy w historii w Resident Evil 0, gracze mogą doświadczyć historii, która doprowadziła do finału w rezydencji grając Albertem Weskerem - alternatywną postacią, która występuje w specjalnym stroju oraz posiada niezwykłe moce. Tryb ten zapewni fanom serii i nowicjuszom jeszcze radości z gry dzięki większej liczbie amunicji!

Ciekawostką na pewno jest cena zestawu – edycję na PlayStation 4 i Xboksa One kupimy za 149,99 zł, zaś wydanie na komputery osobiste za 119,99 zł! 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: