Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2015 21:20
Darksiders II: Deathinitive Edition zadebiutuje na początku października?
710V

Darksiders II: Deathinitive Edition zadebiutuje na początku października?

Jeszcze w tym roku Śmierć ma nadejść na aktualną generację. Twórcy nadal nie potwierdzili daty premiery Deathinitive Edition, ale możliwe, że Amazon kolejny raz zdradził tajemnicę. Jeśli ta informacja się potwierdzi, to twórcy będą celować w bardzo gorący okres. 

W ubiegłym tygodniu mieliśmy nadzieję, że Nordic Games zaprezentuje Darksiders III. Tak się nie stało, a my poznaliśmy nowy projekt Piranha Bytes – ELEX.

Pierwsze informacje o Darksiders II: Deathinitive Edition pojawiły się w połowie lutego. Informację zdradził Amazon, który podał, że gra zadebiutuje na PlayStation 4. Twórcy w późniejszym terminie potwierdzili wydanie, ale nadal nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących daty premiery.

Pracownicy amerykańskiego sklepu prawdopodobnie kolejny raz nie dotrzymali terminu i poinformowali, że gra trafi na półki sklepowe 6 października.

W moim odczuciu nie jest to najlepszy termin na wydawanie kotleta. Akurat w tym samym dniu trafi na rynek Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, a w tym miesiącu otrzymamy jeszcze między innymi Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Assassin’s Creed: Syndicate, czy tez Halo 5: Guardians

Źródło: Twitter.com

Tagi: Darksiders II darksiders ii: definitive edition nordic games