The House of The Dead: Remake otrzyma polską lokalizację. Wydawca pozytywnie zaskakuje

Gry
617V
The House of the Dead: Remake
Wojciech Gruszczyk | 28.03.2022, 16:13

Powracający po latach The House of The Dead zostanie wrzucony na rodzimy rynek z polską lokalizacją. Jest to nietypowa sytuacja biorąc pod uwagę, że czasami nawet współczesne produkcje nie zostają rozbudowane o rodzime napisy.

Na początku przyszłego miesiąca posiadacze Nintendo Switchów powrócą do wielkiej serii. SEGA za sprawą współpracy z Forever Entertainment zapewni graczom odświeżony The House of The Dead. Za tytuł odpowiada rodzime studio i najwidoczniej deweloperzy dogadali się z wydawcą, by upiększyć grę o polską lokalizację.

Koch Media Poland potwierdziło, że The House of The Dead: Remake od dnia premiery będzie zawierał polskie napisy. Jest to ciekawa sytuacja biorąc pod uwagę, że jest to remake klasyka z katalogu japońskiego wydawcy.

„Z wielką radością informujemy wszystkich graczy, a w szczególności fanów The House of the Dead: Remake, że gra w dniu premiery będzie posiadała polskie napisy! Wszystkie zaangażowane w produkcję oraz wydanie tego tytułu podmioty cieszą się z faktu, iż język polski pozwoli jeszcze szerszej grupie fanów na zapoznanie się z tym ponadczasowym klasykiem od Segi jeszcze tej wiosny!”

The House of The Dead: Remake na początku przyszłego miesiąca będzie dostępny w cyfrowym wydaniu (eShop), ale już wcześniej prezentowaliśmy kilka różnych, fizycznych edycji gry, więc akurat w tym wypadku fani będą mogli wybrać najlepszą dla siebie opcję.

The House of The Dead: Remake zmierza aktualnie wyłącznie na Nintendo Switcha, a Forever Entertainment potwierdziło opracowanie odświeżonej odsłony kontynuacji. Aktualnie jednak nie ujawniono, kiedy gra trafi na rynek.

Sprawdźcie ostatni zwiastun i porównanie z oryginałem The House of The Dead: Remake.

Źródło: Informacja prasowa - Koch Media Poland

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper