The House of the Dead: Remake z datą premiery. Polacy pokazują grę i potwierdzają ulepszenia

Gry
1254V
The House of the Dead: Remake
Iza Łęcka | 04.03.2022, 10:37

Na początku przyszłego miesiąca będziemy świadkami powrotu serii, którą z nostalgią wspomina wielu graczy. The House of the Dead w odświeżonej wersji zadebiutuje za sprawą Forever Entertainment i MegaPixel Studio. Dzięki najświeższemu zwiastunowi poznaliśmy oficjalną datę premiery, możemy również spojrzeć na kilka ujęć z rozgrywki oraz poznać szczegóły ulepszeń.

W 2019 roku rodzime Forever Entertainment oficjalnie zapowiedziało prace nad remakiem The House of the Dead. Nie minął tydzień od pierwszego ogłoszenia, a deweloperzy podzielili się informacjami o odrestaurowaniu dwóch produkcji należących do cenionej lata temu serii. Obecnie możemy przekazać, że pierwsza część trafi na Nintendo Switcha już 7 kwietnia.

„The House of the Dead:Remake to odświeżona odsłona gry, która zadebiutowała w 1997 roku na automatach do gier. Klasyczna zręcznościowa strzelanka na szynach otrzymała zupełnie nową oprawę graficzną i zmiany w rozgrywce, dopasowane do współczesnych standardów gier wideo”.

Twórcy obiecują klasyczną strzelankę na szynach z „nowoczesną grafiką i sterowaniem”. Gameplay będzie wierny oryginałowi, a podczas rozgrywki komfortowo zagramy ze znajomymi na jednym ekranie. By nieco podkręcić wrażenia, do pozycji zostaną dodane nowy tryb z hordą nieumarłych, opcja przygotowywania zdjęć, różne zakończenia, zbrojownie z bronią do odblokowania, a także galeria wrogów i bossów.

Polacy potwierdzają, że zamówienia przedpremierowe ruszą 31 marca, a cena pozycji będzie wynosić 24,99 euro.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper