The House of the Dead: Remake na porównaniu. Wielkie zmiany w powracającym klasyku

Gry
1381V
The House of the Dead: Remake
Wojciech Gruszczyk | 04.03.2022, 20:21

The House of the Dead: Remake w przyszłym miesiącu trafi na Nintendo Switcha i najnowsze porównanie potwierdza wielkie zmiany opracowane przez deweloperów. Gracze mogą liczyć na nową jakość – choć studio podkreśla, że pod względem rozgrywki otrzymamy klasyczne wrażenia.

Już wcześniej informowaliśmy o dacie premiery The House of the Dead: Remake, a nawet mogliśmy spojrzeć na nowy zwiastun. To właśnie ten materiał został wykorzystany do opracowania porównania i trzeba przyznać – twórcy nie tracili czasu.

MegaPixel Studio Zajęło się pełnym odświeżeniem znanych scen i dzięki ich pracy gra wygląda znacznie lepiej. Gracze mogą liczyć na znacząco poprawioną oprawę, która przy powracającej regrywalności może sprawić, że na rynku pojawi się kapitalna pozycja dla fanów marki The House of the Dead. Musimy pamiętać, że to pierwsza z dwóch produkcji z tej serii, która trafi na rynek za sprawą rodzimej ekipy.

Ukończenie pierwszego The House of the Dead nie zajmuje długo (1-2 godziny), ale najwidoczniej możemy mieć pewność, że twórcy chcą w odpowiedni sposób zadbać o trochę zapomnianą markę. Tytuł faktycznie wygląda znacznie lepiej, co na pewno zostanie dobrze odebrane przez graczy, którzy od pierwszej zapowiedzi czekają na ten remake.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper