SKLEP
redakcja PPE redakcja PPE 26.02.2014 00:21
PSX Extreme 199 od dzisiaj w sprzedaży!
2645V

PSX Extreme 199 od dzisiaj w sprzedaży!

Marcowy numer PSX Extreme dostępny jest w sprzedaży od dzisiaj. W 199. wydaniu każdy powinien znaleźć coś dla siebie - nasi ludzie ruszyli w świat, aby ograć zbliżające się tytuły; w recenzjach bierzemy na warsztat aktualne produkcje, recenzując przedpremierowo Thiefa i Castlevania: Lords of Shadow 2. W Hardkorze pokaźna dawka publicystyki, a na dokładkę miło nam poinformować, że nasze szeregi zasilił nowy (stary?) felietonista. Zapraszamy do zapowiedzi! PS Numer marcowy dostępny będzie w wersji z dwiema okładkami

Skłamałbym, pisząc, że po ostatnich kilku tygodniach ciszy i posuchy na rynku zasypały nas pudełkowe hity i czekają Was zakupowe dylematy. Ale przynajmniej mamy jasne i czytelne znaki, że od teraz będzie tylko lepiej. I nie chodzi mi bynajmniej o aktualne recenzje, a przede wszystkim smakowite playtesty i zapowiedzi. Mieliśmy szansę pograć i „własnoręcznie” ocenić rewelacyjne Evolve, nadchodzące od twórców Left 4 Dead. Zapamiętajcie ten tytuł, bo ostro namiesza w sieciowych shooterach. inFamous: Second Son nie umknie Waszej pamięci, bo premiera za niecały miesiąc, a my mamy kolejne wrażenia z gry, jeszcze lepsze niż ostatnio. Wolfenstein: The New Order, którego posmakował SoQ w Londynie, uzmysławia, że strzelanie do nazistów wcale nam się nie przejadło – i wciąż można ten temat podać w ciekawy sposób. Tymczasem Koso odwiedził Tomasza Gopa z CI Games, który dla fanów hardkorowych wyzwań przygotowuje Lords of the Fallen. Ta produkcja, obok Wiedźmina 3 czy Dying Light, to kwintesencja branżowej parafrazy „Polak też potrafi AAA”. Wspomnicie moje słowa, gdy „naszym” Lords of the Fallen będą zachwycać się zachodni recenzenci.
 
 
Czy Złodziej nowej generacji skradł serce Rogera? Przekonacie się o tym z recenzji Thief na PS4. Bez trudu udało się to ładniejszej wersji Lary Croft w Tomb Raiderze na PS4. Z kretesem przepadła za to Lightning w kolejnej odsłonie Final Fantasy – nawet Zax, nasz miłośnik RPG-ów, poddał się w obliczu tak słabej formy Square Enix (której nie omieszkał opisać w dedykowanym tekście). Znowu bawiliśmy się klockami, tym razem w LEGO Przygoda gra wideoKali szalał jako wampir w Castlevania: Lords of Shadow 2Mutti pojeździł czołgami w finalnej wersji World of Tanks na X360, a Rozbo sprawdził, jak Halo przeniesione z tabletów sprawdza się na konsoli. Przy okazji recenzji fabularnego DLC do The Last of Us pt. Left Behind, Anthony Newman – game designer z Naughty Dog – udzielił nam odpowiedzi na kilka pytań odnośnie naszej gry roku i generacji.
 
 
 
 
Z końcem lutego PS Vita obchodzi 2. urodziny w Europie – ale czy faktycznie jest okazja do świętowania? Przyglądamy się fenomenowi i mocy internetowych społeczności, wspominamy serię Ratchet & Clank, wybieramy najlepsze wyścigi minionej generacji, opisujemy kilka hardkorowych akcji z konsolowych doświadczeń zgRedów, a wśród stałych felietonistów witamy Michała Walkiewicza, redaktora naczelnego Filmweb.pl. „Syn marnotrawny” wrócił na łamy. A za miesiąc – równe dwie setki. Będzie się działo! [Grzegorz 'Butcher' Drabik]
 
 
 
 
 

PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
TEMAT NUMERU
 
 
CO NOWEGO
 
 
PLAYTESTY
 
 
RECENZJE
 
 
NETWORK
 
The Last of Us: Left Behind 
World of Tanks: Xbox 360 Edition  
Naughty Dog – wywiad
 
POCKET
 
 
HARDKOR
 
Square Enix - gigant zachwiany w posadach  
Damy w opałach
Quo vadis, PS Vita?
Hity 7. generacji – wyścigi  
Władza w rękach ludu  
Jestem Hardkorem
KinematoGRAfia animowana 
Mapa deweloperów – Japonia
Przez pryzmat... – Ratchet & Clank
Powrót do przeszłości – Capcom PSC
Martwa strefa – Midway Games Inc. 
To było grane – Thief: The Dark Project 
Graczpospolita
 
FELIETONY
 
Z dziennika gracza [Dżujo]
Babskie sprawy [Monika]
Od gracza dla graczy [Mazzi]
Fabularna tawerna [Zax]
Człowiek z liściem na głowie [HIV]
Z uKosa [Koso]
New Game Plus [Mielu]
Okiem maniaka [Butcher]
Savepoint [Michał Walkiewicz]
 
STAŁE RUBRYKI
 
Co Nowego 
Ohayo Nippon
Hyde Park
Region Filmowy
Listy
 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
Prenumeratę numeru marcowego wysłaliśmy w niedzielę, 23 lutego. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z dostawą, opóźnień lub innych problemów - prosimy o maile na prenumerata@psxextreme.pl lub posty w tym temacie. Informacje o prenumeracie dostępne są również tutaj.
 

Tagi: psx extreme