SKLEP

Prenumerata PSX Extreme

UWAGA! Skorzystaj z okazji - kup prenumeratę papierowego wydania PSX Extreme, a taką samą prenumeratę w formacie PDF możesz otrzymać za darmo. Informacje tutaj!
 
WAŻNE! Numer 261 (maj 2019) został wysłany 26 kwietnia 2019 roku. Numer dostępny w sprzedaży od 30 kwietnia (wtorek) 2019 roku.
 
Uwaga! Prenumeraty opłacone po 15. dniu danego miesiąca wysyłane są we wtorki, dzień przed premierą magazynu. Kolejne numery z prenumeraty wysyłane będą w niedzielę poprzedzającą premierę numeru. Aby pierwszy numer prenumeraty był wysłany w niedzielę, należy zrealizować płatność do 15. dnia danego miesiąca. 
 
 
Informacje o ilości pozostałych numerów prenumeraty znajdą Państwo na stronie z adresem doręczenia, znajdującej się w zafoliowanej przesyłce. Informacja ta znajduje się w lewym dolnym rogu.
 
Jeżeli interesuje Ciebie prenumerata miesięcznika, wystarczy że dokonasz wpłaty na konto wydawnictwa. Dane do przelewu:
 
ADVERTIGO S.A.
Cedrowa 34
04-533 Warszawa
Numer konta: Alior Bank 36 2490 0005 0000 4520 5679 5005

Koszt prenumeraty to odpowiednio:

  • 55 złotych dla prenumeraty PÓŁROCZNEJ (w tytule przelewu wystarczy wpisać PREN6 plus miesiąc, od którego ma się rozpocząć prenumerata oraz dane do wysyłki)
  • 99 złotych dla prenumeraty ROCZNEJ (w tytule przelewu wystarczy wpisać PREN12 plus miesiąc, od którego ma się rozpocząć prenumerata oraz dane do wysyłki)
  • 110 złotych dla prenumeraty ZAGRANICZNEJ PÓŁROCZNEJ (w tytule przelewy wystarczy wpisać ZAG6 plus miesiąc, od którego ma się rozpocząć prenumerata oraz dane do wysyłki)
  • 199 złotych dla prenumeraty ZAGRANICZNEJ ROCZNEJ (w tytule przelewy wystarczy wpisać ZAG12 plus miesiąc, od którego ma się rozpocząć prenumerata oraz dane do wysyłki)

Dane dla prenumeraty zagranicznej:

ADVERTIGO S.A., ul. Cedrowa 34, 04-533 Warszawa
Alior Bank 36 2490 0005 0000 4520 5679 5005
SWIFT: ALBPPLPW
IBAN: PL
 
Dane banku:
Alior Bank Spółka Akcyjna
Al. Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
 
Podane powyżej kwoty uwzględniają koszt wysyłki i wszelkie inne formalności związane z dostarczeniem czasopisma do Klienta.
 
Aby potwierdzić złożenie zamówienia, prosimy o maila na adres prenumerata@psxextreme.pl wraz z podaniem danych do wysyłki.

Pytania i odpowiedzi:

1. Od którego numeru rozpocznie się moja prenumerata?
 
Prenumerata rozpoczyna się od najbliższego możliwego numeru, który pojawi się w kioskach. W przypadku, jeśli prenumerata ma rozpocząć się od numeru, który jest już w sprzedaży, prosimy o taką informację mailowo. 
 
Wiążącą datą jest zaksięgowanie przelewu. W przypadku wpłat przed ukazaniem się kolejnego numeru zostanie on dopisany do prenumeraty. W przypadku wpłat po ukazaniu się numeru - prenumerata zostanie rozpoczęta od kolejnego dostępnego numeru. Czemu warto wpłacać wcześniej? Odpowiedź poniżej.
 
2. Kiedy najlepiej opłacić prenumeratę?
 
Przelewy prosimy realizować najpóźniej do piętnastego dnia każdego miesiąca. Jest to o tyle ważne, iż pozwala nam na zaktualizowanie naszej bazy prenumeratorów. Dzięki temu otrzymają Państwo numer wprost z drukarni (tj. przed pojawieniem się jego w kioskach). Późniejsze wpłaty powodują, że numery w ramach prenumeraty dosyłamy dopiero po ukazaniu się czasopisma.
 
3. Kiedy dotrze moja prenumerata?
 
Prenumeraty opłacone w terminie wysyłane są wprost z drukarni. Do Klientów docierają zazwyczaj 1-2 dni przed pojawieniem się czasopisma w kioskach. Prosimy pamiętać, że wysyłki realizowane są przy współpracy z Pocztą Polską, tym samym może się zdarzyć, że niektórzy otrzymają swój egzemplarz wcześniej niż inni (wszystko uzależnione jest od miejsca zamieszkania i szybkości działania Poczty Polskiej). Maksymalny czas dostawy to 5 dni roboczych. W przypadku braku dostawy w tym czasie - prosimy o maila z taką informacją. 
 
4. Wysyłka prenumeraty
 
Prenumerata rozsyłana jest w zafoliowanych workach. Na stronie tytułowej znajduje się adres oraz informacja o ilości pozostałych egzemplarzy (lewy dolny róg).
 
5. Prenumerata zagraniczna
 
Koszt prenumeraty to odpowiednio 110 złotych dla prenumeraty półrocznej i 199 złotych dla prenumeraty rocznej bez względu na to, gdzie mieszkasz!
 
6. Opcje prenumeraty
 
Prenumeratę można zamówić poprzez wpłatę na podane powyżej konto lub kupując ją poprzez nasz sklepik
 
Nie ma możliwości zamawiania prenumeraty za pobraniem! 
 
7. Czy można zamówić prenumeratę poprzez sklep internetowy?
 
 
8. W jaki inny sposób można zamówić prenumeratę?
 
Istnieje możliwość zakupu prenumeraty w formie e-wydania. Szczegóły dostępne są tutaj
 
Kontakt
 
W sprawie prenumeraty prosimy o kontakt:
  • mailowy:
  • telefoniczny: 22 517 13 74 (od poniedziałku do piątku w godz. 10-14)

Numery archiwalne:

Numery archiwalne można kupić w naszym sklepie. Zainteresowane osoby informujemy, iż istnieje możliwość nabycia numerów archiwalnych czasopisma PSX Extreme. Wydawca magazynu dysponuje numerami od 166. (czerwiec 2011) do aktualnego. Koszt jednego egzemplarza to 9 zł + koszt wysyłki uzależniony od liczby zamówionych egzemplarzy i formy wysyłki. Dane do przelewu:

ADVERTIGO S.A.
Cedrowa 34
04-533 Warszawa
Numer konta: Alior Bank 36 2490 0005 0000 4520 5679 5005

Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy numer(y) na podany w przelewie adres. Bardzo prosimy po dokonaniu wpłaty o informację mailową, która pozwoli łatwiej zidentyfikować zamówienie.