Gran Turismo 7 nie złapie gumy na ostatnim zakręcie? Gra Sony otrzymała pierwszy rating

News
2384V
Gran Turismo 7 nie złapie gumy na ostatnim zakręcie? Gra Sony otrzymała pierwszy rating
Iza Łęcka | 30.11.2021, 08:57

Wszystko zmierza w dobrym kierunku, by fani PlayStation mogli na początku 2022 roku zapoznali się z trzema ekskluzywnymi grami przygotowanymi przez PlayStation Studios. Gran Turismo 7 dojeżdża do mety – wyścigi zostały ocenione w pierwszym regionie.

Końcówka 2021 roku bez wątpienia należy do Microsoftu, lecz Sony walczy o uwagę graczy i już na początku 2022 roku dostarczy szereg mocnych, obiecujących produkcji. Aktualnie kampania promocyjna Horizon Forbidden West nabiera coraz większego rozpędu, dzięki czemu regularnie możemy zapoznać się z informacjami o nowej przygodzie Aloy. Tytuł otrzymał także rating w Korei. Podobnie wygląda sytuacja Uncharted: Legacy of Thieves Collection – pakiet dwóch pozycji Naughty Dog został oceniony na pierwszych rynkach.

W przypadku wyścigów Polyphony Digital widzieliśmy już szereg zwiastunów, jednak dopiero teraz Australijczycy sprawdzili grę, co daje nadzieję, że sympatycy serii na początku marca wskoczą w potężne bryki i bez przeszkód będą pokonywać kolejne trasy.

„Gran Turismo 7 ocenione w Australii”.

Studio konsekwentnie zmierza w kierunku ostatniej prostej. Możemy śmiało sądzić, że główne prace nad Gran Turismo 7 są już w decydującym etapie, a deweloperzy obecnie eliminują ostatnie napotkane błędy. Nie pozostaje tajemnicą, że Sony dąży do zapewnienia różnorodnych pozycji odznaczających się najwyższą jakością.

Źródło: Twitter: gematsucom

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych