Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 15:44
Uncharted: Legacy of Thieves Collectio
1961V

Uncharted: Legacy of Thieves Collection wkrótce trafi na PS5 i PC. Gra oceniona w USA

Już wkrótce wielkie historie Naughty Dog zawędrują na PlayStation 5 i PC. ESRB wrzuciło do swojej bazy Uncharted: Legacy of Thieves Collection, więc Sony może już wkrótce przedstawić ostateczne szczegóły dotyczące premiery.

Na ostatnim PlayStation Showcase zapowiedziano Uncharted: Legacy of Thieves Collection, czyli zestaw dwóch gier Naughty Dog. Pakiet zmierza na PlayStation 5 oraz komputery osobiste, ale nadal nie znamy ostatecznej daty premiery.

Na początku miesiąca Uncharted: Legacy of Thieves Collection zostało ocenione przez Australian Classification Board, a teraz nadszedł czas na ESRB. Amerykański odpowiednik PEGI przyznał produkcji rating „Teen”, czyli gra jest odpowiednia dla młodzieży od lat trzynastu, ale przygoda może zawierać przemoc, silne przekleństwa lub sugestywne podteksty.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection RATING USA

Według wcześniej udostępnionych informacji Uncharted: Legacy of Thieves Collection trafi na rynek na początku 2022 roku i na start w pakiet dwóch odświeżonych gier zagrają gracze z PlayStation 5.

Aktualnie jednak nie zobaczyliśmy żadnego materiału z Uncharted: Legacy of Thieves Collection, więc trudno powiedzieć, jakie elementy gry zostaną faktycznie poprawione i jak zestaw będzie wyglądał na PS5 i PC.

Źródło: https://wccftech.com/uncharted-legacy-of-thieves-collection-esrb-rating/

Tagi: Iron Galaxy Sony Interactive Entertainment Uncharted: Legacy of Thieves Collection