Gran Turismo 7 na nowych materiałach. Do Internetu trafiły dwa kolejne zwiastuny

News
3835V
Gran Turismo 7 na nowych materiałach. Do Internetu trafiły dwa kolejne zwiastuny
Kajetan Węsierki | 07.11.2021, 10:30

Przez nieuwagę jednej z hiszpańskich firm marketingowych, do Internetu nieco wcześniej trafiły dwa zwiastuny prezentujące kolejne elementy z nadchodzącej odsłony serii Gran Turismo. 

Gran Turismo 7 to zbliżająca się dużymi krokami, przyszłoroczna premiera od Sony, która ma stanowić powrót do świetności głośnej serii wyścigów. Już od pierwszej zapowiedzi można wyczuć ogromne wyczekiwane fanów i nie jest to żadnem zaskoczeniem. Tym lepiej natomiast, że Polyphony Digital postawiło na promocję poprzez ukazywanie wielu krótkich materiałów - dawkowanie przyjemności! 

Może to jednak prowadzić do niekontrolowanych publikacji ze strony firm trzecich - tak, jak miało to miejsce dokładnie w tym przypadku. Okazuje się bowiem, iż hiszpańska firma marketingowa, Soultions 2 GO, pospieszyła się nieco z udostępnieniem dwóch zwiastunów przybliżających konkretne elementy gry - w tym przypadku mówimy o personalizacji oraz torach wyścigowych.

Oba wideo oczywiście zostały już usunięte z kanału wspomnianej firmy, ale gracze zadziałali błyskawicznie i dzięki temu możemy je znaleźć na innym kanale - GT Planet. Choć napisy są po hiszpańsku i większość graczy niewiele zrozumie, to łatwo można wywnioskować, że w tej odsłonie dostaniemy największą liczbę części, które będą podlegały tuningowi. I jest to coś, czego bardzo brakowało w Gran Turismo Sport.

Jeśli chodzi o kwestie torów, nie dowiedzieliśmy się za wiele na temat tego, jakie pojawią się w grze. Materiał skupił się w dużej mierze na kwestii ich skanowania oraz na tym, w jaki sposób mają oddawać realizm. Przy okazji mogliśmy nacieszyć oczy kilkoma modelami aut, wśród których pojawiły się powracające: Ferrari La Ferrari, Aston Martin One-77 i the Aston Martin Vulcan.

Źródło: https://gamingbolt.com/gran-turismo-7-behind-the-scenes-trailers-leak-showcase-tuning-and-realistic-tracks

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych