Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2021 20:53
Horizon Forbidden West - PS5/PS4
719V

Horizon Forbidden West coraz bliżej. Gra Sony otrzymała rating w Korei

Guerrilla Games powinno właśnie finalizować prace nad drugą przygodą Aloy. Horizon Forbidden West zostało już ocenione przez koreański odpowiednik PEGI, więc Sony może przygotowywać się do wielkiej premiery.

Horizon Forbidden West miało pierwotnie zadebiutować na rynku pod koniec 2021 roku, ale Guerrilla Games potrzebowało więcej czasu na dopracowanie gry, więc tytuł trafił na rynek dopiero w lutym 2022 roku. W ostatnim czasie deweloperzy nie publikują nowych materiałów z przygody Aloy, ale najwidoczniej zespół z Holandii nie traci czasu i finalizuje opracowanie pozycji.

„Horizon Forbidden West został oceniony w Korei.

Premiera została zaplanowana na 18 lutego 2022 roku”

W ostatnim czasie Sony bardzo chętnie prezentuje nowe materiały z Gran Turismo 7, które jak wiadomo zadebiutuje dopiero w marcu, więc możemy podejrzewać, że w najbliższym czasie ruszy także promocja Horizon Forbidden West. Tytuł Guerrilla Games będzie jedną z najważniejszych, ekskluzywnych gier japońskiego producenta na 2022 rok.

Horizon Forbidden West zadebiutuje na PlayStation 5 i PlayStation 4, ale możemy mieć pewność, że nie jest to jedyna gra z serii, która właśnie znajduje się w produkcji.

Źródło: Twitter: Okami13_

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Sony Interactive Entertainment