Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2021 09:16
PlayStation
1522V

PS5 i PS4 z wielkimi nowościami. Sony prezentuje mocne premiery z tego tygodnia

Już dawno nie byliśmy świadkami tak dobrego tygodnia. Na PlayStation 5 i PlayStation 4 w najbliższych dniach zadebiutuje mnóstwo mocnych gier, które zostały przedstawione przez redakcję Sony. Zobaczcie zestawienie i przygotujcie się na nowe i odświeżone historie.

W następnych tygodniach gracze ze wszystkich platform nie będą się nudzić, a najlepszym potwierdzeniem tych słów są najbliższe dni, ponieważ już teraz możemy zapoznać się z pierwszymi grami, które zapewnią nam mnóstwo atrakcji.

Redakcja PlayStation Access zebrała zestawienie najnowszych premier i gracze w tym tygodniu mogą zapoznać się na PlayStation 5 i PlayStation 4 z następującymi tytułami: Death Stranding: Director's Cut, Diablo II: Resurrected, Kena: Bridge of Spirits, Lost Judgment, Embr i MechWarrior 5: Mercenaries.

Jak widać na liście znalazło się rozszerzone wydanie dostępne wyłącznie na PS5, powracający klasyk, zbierający dobre oceny indyk, ale również kolejny hit od Segi (przeczytajcie naszą recenzję) czy też wielkie mechy.

To dopiero początek atrakcji, ponieważ w następnych dniach na wszystkich platformach pojawi się sporo ciekawych gier, ale jak widać już teraz nie możemy mówić o nudzie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation PS4 ps5 Sony