MechWarrior 5: Mercenaries

MechWarrior 5: Mercenaries

7,2
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 7.0
XSX|S 7.0
PC 7.5
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Piranha Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulacja
Premiery
Świat:
10.12.2019
Europa:
10.12.2019
Producent:
Piranha Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulacja
Premiery
Świat:
10.12.2019
Europa:
10.12.2019

MechWarrior 5: Mercenaries - opis gry

MechWarrior 5: Mercenaries to gra akcji wyprodukowana i wydana przez studio Piranha Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach. Mercenaries to pierwsza po niemal dwudziestoletniej przerwie główna część serii MechWarrior.

Akcja MechWarrior 5: Mercenaries została umiejscowiona w 3015 roku, a dokładnie na skolonizowanej części galaktyki Inner Sphere. W tym miejscu niegdyś rządziła Gwiezdna Liga, ale liczne spory sprawiły, że społeczeństwo podzieliło się na pięć nacji, które walczą o najmniejsze rejony. Wydarzenia z MechWarrior 5: Mercenaries odbywają się dokładnie podczas Trzeciej Wojny o Sukcesję, która toczy się od przeszło 150 lat.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas zmagań mamy możliwość wyboru misji, w jakich wziąć udział. Te dzielą się na te kluczowe dla kampanii i generowane losowo. Mogą one stawiać przed nami rozmaite wytyczne, ale przeważnie sprowadzają się do eliminowania nieprzyjaciół, konkretnych celów (mogą to być np. budynki) czy ochrony jakichś miejsc. Wraz z postępami rośnie nam reputacja u tej lub innej frakcji, co wpływa na to, jakie zadania otrzymujemy i jakie wynagrodzenie za nie otrzymamy.

Przed rozpoczęciem misji mamy możliwość dobrania części do naszego mecha, by lepiej przygotować się do wykonania zadania. MechWarrior 5: Mercenaries zasadniczo nie ma wiele wspólnego ze standardowymi grami akcji,w których trup ściele się gęsto, a tempo jest szybkie. Maszyny poruszają się wolno, a jakby tego było mało, musimy dbać o to, by się nie przegrzały, co niesie z sobą rozmaite konsekwencje. Istotna jest precyzja z jaką celujemy (dobrym pomysłem jest trafienie pilota lub newralgicznych części), a także wydawanie rozkazów towarzyszom broni w czasie rzeczywistym. Kooperować możemy zarówno z kompanami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, jak i z innymi graczami przez sieć. 

Wideo - MechWarrior 5: Mercenaries

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper