Embr

Embr

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 7.0
XONE 6.0
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Muse Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja,   Symulacja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.05.2020
Europa:
21.05.2020
Producent:
Muse Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja,   Symulacja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.05.2020
Europa:
21.05.2020

Embr - opis gry

Embr to symulator pozwalający graczom wejść w buty strażaka. Gra ukazała się na komputerach osobistych oraz platformie Google Stadia. Za jej produkcję odpowiadało studio Muse Games.

Akcja Embr rozgrywa się w nieco dystopijnej rzeczywistości, w której rządzi krwiożerczy kapitalizm (choć jest on pokazany mimo wszystko z pewnym przymrużeniem oka). Świat produkcji Muse Games to świat bez państwowej straży pożarnej. Gaszeniem pożarów zajmują się tutaj prywatne firmy, jak monopolista Embr Respondr, w której pracownika mamy okazję się wcielić.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeśli chodzi o rozgrywkę, w Embr wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Firma, w której pracujemy, działa trochę jak Uber. Nasz podopieczny otrzymuje zlecenia na swój telefon, po czym gna we wskazane miejsce, by przeprowadzić misję ratunkową. Do dyspozycji ma podstawowy sprzęt każdego strażaka, jak strzelający wodą pistolet czy siekierę, a z czasem -- za zarobione pieniądze -- może też pozyskać inne przydatne sprzęty w rodzaju trampolin bądź drabin.

Zadania, jakie otrzymujemy, mogą być różne. Polegają one dla przykładu na pomaganiu uwięzionym w płonących budynkach ‘klientom’, ratowaniu cennych przedmiotów czy unikaniu niebezpiecznych pułapek zastawionych przez konkurencję Embr Respondr. Im lepiej nam pójdzie (np. uratujemy więcej dobytku), tym więcej pieniędzy zarobimy. Przejście podstawowych misji pozwala też odblokować dodatkowe - już trudniejsze.

Embr posiada tryb multiplayer w formie kooperacji. Grać mogą razem maksymalnie cztery osoby jednocześnie. Co warto dodać, z myślą o trybie wieloosobowym zaimplementowano możliwość modyfikowania wyglądu naszej postaci. Nowe przedmioty kosmetyczne kupujemy za zarabiane w trakcie zabawy pieniądze. 

Wideo - Embr

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper