Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2021 17:46
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
783V

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom Prince’s Edition oficjalnie. Gra zmierza na Nintendo Switcha

Bandai Namco oficjalnie potwierdziło ostatnie plotki i zapowiedziało nową wersję Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Gra z podtytułem „Prince’s Edition” zmierza na Nintendo Switcha i już dzisiaj poznaliśmy datę premiery oraz możemy sprawdzić zwiastun.

Na początku miesiąca informowaliśmy o kolejnej wpadce ESRB, które przedwcześnie wrzuciło na swoją stronę szczegóły nowego wydania Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Nie musieliśmy nawet czekać do E3, by produkcja została zapowiedziana, ponieważ wydawca opublikował zwiastun.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom Prince’s Edition pozwoli kolejnym graczom przeżyć historię z 2018 roku. Tytuł zadebiutuje na Nintendo Switchu już 17 września i gracze mogą liczyć na podstawkę oraz dodatki.

Twórcy wrzucą do nowego wydania The Lair of the Lost Lord (losowo generowany loch z wyzwaniami) oraz The Tale of a Timeless Tome (nowa historia skupiona na uczuciach głównych bohaterów). W tym wypadku sama podstawka zapewnia ponad 38-godzinną opowieść, więc na japońskim sprzęcie zadebiutuje kolejny kolos z gatunku jRPG.

Przeczytajcie naszą recenzję Ni no Kuni II: Revenant Kingdom.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Level-5 Ni no Kuni II: Revenant Kingdom