Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.05.2021 13:13
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom Prince’s Edition Nintendo Switch
670V

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom może trafić na Nintendo Switch. Grę oceniło ESRB

Drugie Ni no Kuni okazało się być jednym z najlepszych RPG-ów 2018 roku i ponad 3 lata po premierze wciąż zachwyca piękną historią, muzyką oraz pasjonującą walką. Już niebawem gra może trafić na Nintendo Switch!

Level-5 stworzyło w 2018 roku jedną z najlepszych gier minionej generacji konsol i bez wątpienia tytuł, który zapadnie w pamięć każdemu kto po niego sięgnie. Do tej pory magią Ni no Kuni II: Revenant Kingdom mogli cieszyć się jednak jedynie posiadacze PlayStation 4 oraz PC za pośrednictwem platformy Steam. 

Już niebawem dostęp do fantastycznego japońskiego RPG otrzymają miłośnicy jeszcze jednej wiodącej platformy z grami - chodzi mianowicie oczywiście o Nintendo Switch. Póki co samo Bandai Namco nic publicznie nie ogłaszało, ale amerykańska agencja ratingowa ESRB, którą znać możecie z oceniania zawartości gier, wstawiła do swojej bazy zupełnie nową wersję drugiego Ni no Kuni.

W bazie danych wspomnianej instytucji wylądował bowiem wpis o Ni no Kuni II: Revenant Kingdom Prince’s Edition, zmierzającym wyłącznie na Nintendo Switch - może się zatem okazać, że po sukcesie Ni No Kuni: Wrath of the White Witch na konsoli Japończyków, Bandai Namco odważyło się przygotować port kolejnej odsłony. Jeśli nie mieliście styczności z grą, zapraszamy do naszej recenzji.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/04/esrb-rates-ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom-princes-edition-for-switch

Tagi: Bandai Namco Level-5 Ni no Kuni II: Revenant Kingdom Nintendo Switch