Iza Łęcka Iza Łęcka 15.03.2021 13:39
Marvel's Avengers połączone z MCU
1085V

Marvel's Avengers połączone z MCU? Crystal Dynamics może zapewnić oczekiwane skiny

Jeszcze przed premierą Marvel's Avengers pojawiło się wiele negatywnych opinii o wizerunkach bohaterów gry Crystal Dynamics. Deweloperzy mogą jednak spełnić marzenia fanów i udostępnić w produkcji skiny z Marvel Cinematic Universe.

Twórcy Marvel's Avengers posiadają rozbudowane plany na rozwój gry, do której pragną dodawać nowe treści i zawartość przez następne lata. Od czasu pierwszego pokazu pozycji byliśmy świadkami wielu wzburzeń społeczności, która niekoniecznie dobrze reagowała na decyzje autorów. Co więcej, Crystal Dynamics w ostatnich dniach przedstawiło szczegóły nowego progresu postaci, który ponownie nie został ciepło przyjęty przez użytkowników.

W trakcie ostatniego streamu twórcy opowiedzieli o DLC z Hawkeyem, tymczasem jeden z graczy poruszył bardzo interesującą kwestię – czy możemy oczekiwać skórek z MCU? Przedstawiciel Crystal Dynamics potwierdził, że jest to „bardzo możliwe”. Aktualnie brakuje oficjalnych ogłoszeń w tej sprawie, jednak entuzjaści uniwersum powinni „być na bieżąco”.

Czy znany wizerunek Tony’ego Starka, Thora, Czarnej Wdowy czy też Kapitana Ameryki może sprawić, że produkcja ożyje i będzie cieszyć się znacznie większym zainteresowaniem? Wszystko najpewniej zależy od ceny dodatków, jednak nie ulega wątpliwości, że zespół musi sięgać po najróżniejsze pomysły, by produkcja z superbohaterami mogła wrócić na właściwe tory.

Warto przypomnieć, że już w zeszłym roku ujrzeliśmy projekt sympatyka, który sprawdził, jak wygląda Marvel's Avengers z aktorami Marvel Cinematic Universe.

Źródło: https://mp1st.com/news/marvels-avengers-mcu-skins-very-possible-says-crystal-dynamics

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix