Iza Łęcka Iza Łęcka 09.03.2021 13:39
Superbohaterowie Marvel's Avengers
1169V

Twórcy Marvel's Avengers tłumaczą kontrowersyjne zmiany. Studio potwierdziło nowy tryb

Premiera aktualizacji Marvel's Avengers wprowadzi na serwerach pozycji sporo nowości. Deweloperzy przedstawią kolejnego bohatera, dodają jego historię oraz następny tryb, a także odświeżą system rozwoju postaci. Ta ostatnia decyzja została jednak głośno skrytykowana, bowiem znacząco wpłynie na proces zdobywania kolejnych poziomów.

Crystal Dynamics próbuje uratować ostatnią produkcję o superbohaterach Marvela, coraz bardziej uatrakcyjniając rozgrywkę. Gra jeszcze w marcu otrzyma wsparcie dla nowych konsol – studio zapowiada wykorzystanie mocy PlayStation 5 i Xboksów Series X|S oraz wdrożenie wielu nowości.

Co więcej, zostało potwierdzone, że wśród plików pojawi się świeżutki tryb, który pozwoli walczyć z kolejnymi hordami przeciwników – materiał z prezentacji wyciekł kilka dni temu, tymczasem deweloperzy potwierdzili, że nowy wariant rozgrywki będzie jednocześnie dostępny na wszystkich platformach

W Marvel's Avengers zostanie także odświeżony system rozwoju postaci, co spotkało się z niesamowicie negatywnym odzewem społeczności. W wyniku zapowiedzianych zmian zdobywanie poziomów będzie trwało dłużej – gracze skrytykowali zespół, który odpowiedział i próbuje wyjaśnić sytuację.

Zdaniem deweloperów Crystal Dynamics aktualny system stanowi problem, gdyż użytkownicy zdecydowanie za szybko zdobywają następne poziomy doświadczenia – bohaterowie zyskiwali nawet po kilka leveli w trakcie jednej misji, co niekoniecznie korzystnie wpływało na rozgrywkę. Fani nie mieli czasu na poznanie umiejętności oraz ich możliwości, bo kolejne misje były powiązane z otrzymaniem następnych zdolności. Po aktualizacji cały proces się przedłuży, jednak oferować będzie lepszą zabawę.

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-dev-attempts-to-clarify-reason-for-upcoming-xp-change

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix