Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 15:55
Marvel's Avengers z aktorami z Marvel Cinematic Universe
2115V

Marvel's Avengers z aktorami z Marvel Cinematic Universe. Eksperyment gracza przynosi ciekawy efekt

W Marvel's Avengers nie znajdziemy twarzy aktorów z Marvel Cinematic Universe, ale jeden z graczy postanowił sprawdzić, jak wyglądałaby gra Crystal Dynamics z między innymi Scarlett Johansson. Sprawdźcie ciekawy eksperyment.

Już po pierwszej zapowiedzi Marvel's Avengers pojawiło się wiele negatywnych głosów dotyczących aktorów zaangażowanych do przygotowania znanych superbohaterów. Crystal Dynamics nie mogło pozwolić sobie na wdrożenie do gry gwiazd z Marvel Cinematic Universe, ale dzisiaj możemy sprawdzić, jak Robert Downey Jr, Chris Evans, Chris Hemsworth oraz Scarlett Johansson wyglądaliby w nowej grze.

Autor (BabyZone) wykorzystuje w tym przypadku technologię DeepFake, więc nie możemy mówić o idealnym odwzorowaniu wyglądu twarzy, ale mimo wszystko trzeba przyznać, że Marvel's Avengers mogłoby sporo zyskać, gdyby autorzy mogli pozwolić sobie na zatrudnienie gwiazd z MCU. Problemem zapewne był budżet, którego Square Enix nie mogło naciągnąć.

Zamierzacie grać w Marvel's Avengers? Sprawdźcie premierowy zwiastun i pamiętajcie o zbliżającym się wydarzeniu. W przyszłym tygodniu poznamy ostateczne informacje o grze, a deweloperzy zdradzą nawet nowych bohaterów, którzy w przyszłości wylądują w tytule.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/deepfake-video-puts-mcu-actors-into-marvels-avengers.275345/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix