Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2021 15:38
PS5 w zestawie z FIFA 21, Cyberpunk 2077 i Sackboy Wielka Przygoda
4291V

PS5 w 3 zestawach. Konsola Sony ponownie dostępna w Polsce

W najnowszej ofercie na PS5 możemy kupić konsolę Sony z trzema grami. Zestaw jest interesujący, ponieważ w ostatnim czasie nie widzieliśmy urządzenia japońskiej korporacji z FIFA 21. Sprawdźcie szczegóły tej propozycji.

Nie możemy w ostatnich dniach narzekać na brak zróżnicowanych ofert na PS5, ale najnowsza propozycja NeoNetu nie trafi w gust wszystkich graczy. Firma dorzuca do zestawu trzy gry (Cyberpunk 2077 i Sackboy Wielka Przygoda), ale trudno tutaj mówić o największych hitach poprzedniej generacji... Dodatkowo trzeba mieć świadomość, że tytuły CD Projekt RED oraz EA Sports są już dostępne w dużych promocjach.

Jak jednak widać, sklepy próbują wykorzystać sytuację dorzucając do pudełek z PlayStation 5 tytuły z PlayStation 4 – w zasadzie nie jest to dziwne, jednak szkoda, że nadal nie mamy szansy na kupienie PS5 bez niepotrzebnych dodatków.

Co sądzicie o tym zestawie?

Warto jednocześnie przypomnieć, że już jutro odbędzie się kolejny State of Play (zapraszamy na relację!), a Sony zapowiedziało przygotowanie nowego PlayStation VR, które mają wykorzystać potencjał PlayStation 5. Gogle nie trafią na rynek w 2021 roku.

[Aktualizacja #1]

Pojawiły się kolejne zestawy na PS5:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-the-last-of-us-part-ii-nioh-2-cyberpunk-2077-terminator-resistance-metro-exodus-za-3079-zl-w-media-markt/

Tagi: playstation 5 PS5 Sony