Iza Łęcka Iza Łęcka 24.02.2021 07:00
State of Play PS4-PS5
2479V

State of Play nadciąga. Sony pokaże 10 gier na PS5 i PS4

Sony idzie za ciosem i zapowiada kolejny State of Play. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w tym tygodniu i przedstawi aż dziesięć produkcji zmierzających na PS5 i PS4. Japończycy potwierdzają, że pokażą nowe tytuły.

Sony szykuje dla swojej społeczności kolejną garść informacji o produkcjach przygotowywanych z myślą o PlayStation 5 i PlayStation 4. Już w najbliższy czwartek (jutro) odbędzie się State of Play, podczas którego zobaczymy 10 produkcji zmierzających na konsole Sony.

Gracze mogą oczekiwać „zapowiedzi nowych gier oraz aktualizacji dotyczących niektórych tytułów niezależnych i produkowanych przez inne firmy”, które zostały pokazywane na czerwcowym pokazie Sony.

Dla przypomnienia, podczas The Future of Gaming mieliśmy okazję zobaczyć: GTA 5, Gran Turismo 7, Ratchet & Clank Rift Apart, Project Athia, Returnal, Oddworld: Soulstorm, GhostWire: Tokyo, Solar Ash, Little Devil Inside, Resident Evil 8, Horizon Forbidden West, Deathloop, Pragmata, Stray, Kena i Goodbye Volcano – wskazane zostały pozycje, które jeszcze nie zadebiutowały.

State of Play będzie trwało zaledwie 30 minut, więc jeśli mamy zobaczyć 10 gier, to możemy liczyć na dynamiczne i szybkie prezentacje. Pokaz rozpocznie się o 23:00, a z tego miejsca zapraszam naszych czytelników na relację, podczas której wspólnie będziemy mogli oglądać wydarzenie.

Warto dodać, że wczoraj Sony zapowiedziało prace nad nowym PlayStation VR, potwierdziło nową wersję Days Gone, a sympatycy marki mogą oczekiwać następnych darmowych produkcji w ramach inicjatywy Play At Home.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/02/23/state-of-play-returns-this-thursday-february-25/

Tagi: PlayStation 4 playstation 5 ps4 ps5 Sony state of play