Iza Łęcka Iza Łęcka 12.01.2021 13:20
xbox logo
2077V

Xbox prezentuje styczniowe nowości. Część gier trafi do Xbox Game Pass

Jak dotąd styczeń należy do spokojniejszych miesięcy w branży, jednak to nie zniechęca Microsoftu przed prezentacją nadciągających tytułów. Już w tym tygodniu zagramy w produkcję Ubisoftu poświęconą celtyckim wojownikom, a to początek nowości. Promowane są jednocześnie propozycje, które zasilą katalog Xbox Game Pass.

Zbliżamy się do połowy pierwszego miesiąca 2021 roku i śmiało można powiedzieć, że najważniejsze premiery stycznia dopiero nadciągają. Microsoft postanowił przypomnieć o nowościach i zaprezentował dynamiczny zwiastun.

Jeszcze w tym tygodniu zagramy w Scott Pilgrim vs. The World: The Game Complete Edition, a już 20 stycznia zapoznamy się z ostatnim fragmentem World of Assassination – Hitman 3, który od premiery będzie zoptymalizowany dla najnowszej generacji (poznajcie nasze wrażenia). Aktualizację otrzymało także polskie Medium, które od dnia debiutu będzie dostępne w abonamencie Xbox Game Pass. Gracze mogą także rozpocząć swoją przygodę z kolekcją Yakuzy oraz Gods Will Fall (sprawdźcie ostatni zwiastun).

Styczeń to dopiero początek wielkich premier 2021 roku, ale korzystający z usługi Microsoftu nie mogą narzekać. Coraz głośniej mówi się o powiększeniu katalogu produkcji o kolejne odsłony Final Fantasy, a jedna z najświeższych plotek dotyczy wzbogacenia Game Passa o jedną z najlepiej ocenianych gier zeszłego roku, Hades.

Źródło: Twitter: Xbox

Tagi: gods will fall Hitman 3 medium premiery stycznia 2021 xbox xbox game pass