Iza Łęcka Iza Łęcka 11.01.2021 13:30
Hades Xboksy
1295V

Hades zmierza na Xbox Series X|S i Xbox One? Gra może trafić do Xbox Game Pass

Jedna z najlepszych gier 2020 roku najprawdopodobniej zmierza na kolejne platformy. Według plotki, Microsoft zadbał, by Supergiant Games dostarczyło Hades na Xboksy Series X|S oraz Xboksy One. Wymagająca produkcja już od dnia debiutu może trafić do Xbox Game Pass.

W wielu podsumowaniach ubiegłego roku Hades znajduje się w rankingu najlepszych tytułów. Amerykańskie studio stworzyło klimatyczny dangeon crawler, który słusznie zbiera pochwały od graczy oraz dziennikarzy. Tytuł posiada uzależniający gameplay, a przygotowane systemy zachęcają do kolejnych podejść.

Choć wiadomość nie została jeszcze potwierdzona, Hades może w 2021 roku trafić na Xboksy – takie szczegóły otrzymał od jednego z informatorów prezenter podcastu XboxEra.

Debiut pozycji Supergiant Games na Xboksach nie jest zaskoczeniem, jednak automatyczne zasilenie katalogu Xbox Game Pass jest szczególnie interesujące. Nie ulega wątpliwości, że gigant z Redmond musiałby zainwestować większą kwotę na popularną grę, choć ta kwestia nie powinna odstraszyć Amerykanów. Już w zeszłym roku w katalogu usługi często pojawiały się mocne pozycje, które swoją premierę miały od razu w abonamencie.

Jest to aktualnie wyłącznie plotka, jednak przedstawiciele XboxEra potwierdzili już kilkukrotnie, że posiadają skuteczne dojścia do pracowników Microsoftu. Możemy się spodziewać, że Supergiant Games już wkrótce ujawni plany dostarczenia swojego hitu na kolejne systemy.

Źródło: Twitter: IdleSloth84

Tagi: Hades Supergiant Games Xbox xbox one Xbox Series X|S