Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2021 13:57
Xbox Game Pass i Final Fantasy X
1888V

Xbox Game Pass zostanie wzbogacony o kolejne gry z serii Final Fantasy w 2021 roku

Xbox Game Pass jest wciąż rozbudowywany i otrzymuje ciekawe produkcje, ale Microsoft ma w planach dostarczenie kolejnych tytułów. W 2021 roku zestaw gier zostanie powiększony o kolejne pozycje z serii Final Fantasy.

W 2020 roku katalog Xbox Game Pass został rozbudowany o wiele świetnych gier, ale to nie koniec pozytywnych informacji dla klientów. Amerykańska korporacja zamierza kontynuować swój plan zapowiedziany podczas X019 i wprowadzić do usługi kolejne produkcje z serii Final Fantasy.

„Tak jak ogłosiliśmy na X019, jesteśmy podekscytowani, że wprowadzimy markę Final Fantasy dla graczy z Xbox Game Pass. Robiliśmy to przez cały 2020 rok i będziemy to robić w 2021 roku, a nawet później. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie konkretnych dat premier kolejnych tytułów z serii Final Fantasy w przyszłości”.

Już teraz w Xbox Game Pass znajdują się Final Fantasy VII, Final Fantasy VIII Remastered, Final Fantasy IX i Final Fantasy XV, ale jak wiadomo na rynku znajdują się także między innymi Final Fantasy X, Final Fantasy X-2, Final Fantasy XII: The Zodiac Age, Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2 czy też Lightning Returns: Final Fantasy XIII.

Nadal także nie potwierdzono, jak będzie wyglądać przyszłość Final Fantasy VII Remake, który aktualnie trafił wyłącznie na PlayStation 4, ponieważ Sony zadbało o roczną ekskluzywność. W swoim czasie pojawiały się plotki dotyczące portu na Xboksy oraz komputery osobiste, jednak Square Enix wciąż nie przedstawiło szczegółów dotyczących tytułu.

Źródło: https://gamingbolt.com/more-final-fantasy-games-will-be-coming-to-xbox-game-pass-in-2021

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Game Pass Xbox Game Pass Ultimate xbox one Xbox Series X Xbox Series X|S