Football Manager 2021 w reklamie konsolowego wydania. Wydawca zachwala sterowanie poprzez kontroler Xbox

Gry
1228V
Football Manager 2021 w reklamie konsolowego wydania. Wydawca zachwala sterowanie poprzez kontroler Xbox
Bartosz Dawidowski | 05.01.2021, 08:34

Football Manager 2021 to jedna z najlepiej ocenianych gier tego roku. Tytuł wskoczył też na konsole, dzięki wydaniu xboksowemu.

O tym, że świetnie oceniany Football Manager 2021 dostępny jest na konsolach przypomina nam najnowsza reklama produkcji, która skupia się właśnie na wydaniu na Xbox One.

W reklamie wydawca przypomina o tym, że przede wszystkim znakomicie rozwiązano sterowanie poprzez kontroler. Warto też pamiętać, że grając w Football Manager 2021 na Xbox Series X otrzymujemy obraz w natywnej rozdzielczości 4K (na Xbox Series S obraz ma niższą natywną rozdzielczość).

Niestety, kiedy zagłębić się w recenzje wydania xboksowego, okazuje się, że produkcja w wersji konsolowej jest trochę mniej intuicyjna, niż na PC. Chodzi właśnie o sterowanie poprzez kontroler, na które ponarzekały trochę redakcje Finger Guns czy Millenium (oceny 7/10), podkreślające, że tęskniły w przypadku Football Managera 2021 za pecetową myszką i klawiaturą. Mimo wszystko deweloperzy konsolowej wersji zrobili, co mogli, by zabawa również na konsoli była w przypadku tej produkcji przyjemna.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper