Cyberpunk 2077 ze zwrotami fizycznej wersji gry. CD Projekt RED wydał oświadczenie

Gry
5748V
Cyberpunk 2077 ze zwrotami fizycznej wersji gry. CD Projekt RED wydał oświadczenie
Wojciech Gruszczyk | 19.12.2020, 02:32

Na koniec dnia CD Projekt RED wydał jeszcze jedno oświadczenie, w którym studio zaznacza, że gracze mogą również ubiegać się o zwrot kosztów fizycznych wersji gry. Klienci mają jednak tylko kilka dni, by odzyskać pieniądze wydane na Cyberpunka 2077.

Sony usunęło grę z PlayStation Store, Microsoft zwiększył zakres refundacji, ale wciąż pojawiało się pytanie – a co z klientami fizycznej wersji produkcji? CD Projekt RED właśnie wydał oświadczenie, które może zainteresować wielu graczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Jesteśmy już w kontakcie z osobami, które przesłały nam swój dowód zakupu gry. Maile w tym temacie wysyłamy seriami, dlatego nie martwcie się, jeśli nie otrzymacie odpowiedzi od razu.

Jednocześnie, chcemy zapewnić Was, że naszym celem jest to, aby każdy, kto posiada pudełkową wersję gry oraz dowód zakupu (i prześle go do nas na adres [email protected] w terminie), otrzymał zwrot kosztów.”

CD Projekt RED podkreśla, że każdy gracz może liczyć na zwrot pieniędzy w momencie, gdy jego sklep nie przyjmuje zwrotów... Nawet jeśli korporacja będzie musiała zapłacić z własnej kieszeni. Gracze mają jednak czas do 21 grudnia (3 dni!), by wysłać stosowną wiadomość:

„Jeśli zajdzie taka potrzeba przeznaczymy na to środki z własnej kieszeni. Jeśli masz problem ze zwrotem gry w sklepie, w którym została ona zakupiona, skontaktuj się z nami do 21 grudnia. Z uwagi na fakt, że jest to jednorazowe działanie, poinformujemy wszystkich o dalszych krokach dopiero po terminie zakończenia składania wniosków.”

Jeśli więc zdecydowaliście się kupić Cyberpunka 2077 w wersji fizycznej i nie zamierzacie czekać na poprawienie jakości gry – możecie wysłać e-mail i otrzymacie pieniądze. Jest to bez wątpienia bezprecedensowa sytuacja, której szczerze mówiąc nie pamiętam.

Na sytuację zareagował między innymi Best Buy, który zaczął odbierać gry od klientów.

Zapoznajcie się z najważniejszymi tematami ostatnich dni związanych z Cyberpunkiem 2077:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: Facebook: Cyberpunk 2077

Komentarze (131)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper