Cyberpunk 2077 z kolejnymi problemami. Zwroty na PS4 i PS5 nie są uwzględniane przez Sony

Gry
5746V
Cyberpunk 2077 z kolejnymi problemami. Zwroty na PS4 i PS5 nie są uwzględniane przez Sony
Wojciech Gruszczyk | 14.12.2020, 19:11

Sony jeszcze wczoraj oddawało pieniądze za Cyberpunka 2077, ale w ostatnich godzinach sytuacja się zmieniła. Najnowsze stanowisko CD Projetk RED nic nie znaczy – gracze na PS4 i PS5 nie mogą doprosić się producenta o akceptację zwrotu.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy naszych czytelników o pozytywnych informacjach dotyczących zwrotów Cyberpunka 2077. Nawet CD Projekt RED potwierdził, że pozwoli graczom oddać cyfrową lub fizyczną wersję gry, ale to nic tak naprawdę nie znaczy. Od kilku godzin posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 próbują pozbyć się z dysku polskiej pozycji, ale Sony przestało uwzględniać zwroty.

W Sieci pojawiają się dziesiątki komentarzy od graczy, którzy czują się oszukani przez deweloperów, nie zamierzają czekać kolejnych tygodni na poprawę stanu produkcji, ale pomimo zapewnień polskiego studia – nie mogą oddać gry.

Nie jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy wierzyli, że po dzisiejszym ogłoszeniu odzyskają zainwestowane w Cyberpunka 2077 pieniądze, ale Sony ma swoje zasady. Gracze otrzymali bezpośrednią wiadomość – decyzja deweloperów nie ma tutaj znaczenia, gdy zainteresowany włączył lub streamował produkcję. Warto dodać, że pojawiają się nawet opinie od graczy, którzy nie włączyli tytułu, ale Sony odmawia im refundacji.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/sony-is-refusing-all-cyberpunk-2077-refunds-tells-customers-to-wait-for-january-and-february-patch.344248/

Komentarze (168)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper