Iza Łęcka Iza Łęcka 14.12.2020 09:16
Cyberpunk 2077
4882V

CD Projekt RED przeprasza za jakość Cyberpunka 2077. Twórcy zapowiadają wielkie aktualizacje

Polski zespół wydał właśnie oficjalne oświadczenie, w którym odnosi się do okazałych problemów Cyberpunka 2077 na PlayStation 4 i Xboksie One. Twórcy przepraszają, zapowiadając jednocześnie ciągłą i rozbudowaną pracę nad tytułem.

Już w piątek pojawiła się pierwsza, popremierowa aktualizacja do Cyberpunka 2077, która miała za zadanie wyeliminować najważniejsze, krytyczne niedoróbki gry w wersjach na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. W obliczu coraz głośniejszych skarg graczy i pojawiających się zwrotów, CD Projekt RED przeprasza i mówi o naprawie produkcji.

W ciągu siedmiu najbliższych dni zostaną wydane kolejne serie plików naprawiających, a po Świętach deweloperzy zapewnią dwa duże patche – w tym styczniowy Patch 1, a w lutym zostanie opublikowany Patch 2. Przedstawiciele polskiego studia podkreślają, że pomimo wprowadzonych łatek, Cyberpunk 2077 nie będzie działać na PlayStation 4 i Xboksach One tak jak na PC oraz next-genach. Pragną oni jednak „przybliżyć nas do tego doświadczenia”.

Studio potwierdza: niezadowoleni klienci mogą dokonać zwrotów wersji cyfrowych oraz reklamacji pozycji w fizycznym wydaniu. W przypadku jakichkolwiek trudności, pracownicy CD Projekt RED są do dyspozycji użytkowników.

Cyberpunk 2077 przeprosiny

Źródło: Facebook Cyberpunk 2077

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077