Cyberpunk 2077 z pełnymi zwrotami na Xbox One i Xbox Series X|S. Microsoft rozszerza politykę refundacji

Gry
5771V
Cyberpunk 2077 z pełnymi zwrotami na Xbox One i Xbox Series X|S. Microsoft rozszerza politykę refundacji
Wojciech Gruszczyk | 18.12.2020, 18:24

Microsoft właśnie opublikował ważną wiadomość dla posiadaczy Xboksów One i Xboksów Series X|S, którzy kupili Cyberpunka 2077. Firma rozszerza swoją politykę zwrotów, by zapewnić wszystkim klientom odpowiednie doświadczenie.

Z samego rana informowaliśmy o wycofaniu Cyberpunka 2077 z PlayStation Store i choć w przypadku Microsoftu najwidoczniej nie zobaczymy takiej decyzji, to amerykańska korporacja „rozszerza politykę zwrotów”. Teraz każdy gracz będzie mógł oddać cyfrową wersję gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Cyberpunk 2077: By zapewnić wszystkim graczom jakość, której spodziewali się po konsolach Xbox, do odwołania rozszerzamy możliwość zwrotu gry na wszystkie osoby, które zakupiły cyfrową wersję Cyberpunk 2077 w sklepie Microsoft. Zdajemy sobie sprawę, że pracownicy CD PROJEKT RED bardzo ciężko pracowali nad stworzeniem Cyberpunka 2077 w wyjątkowo niesprzyjających warunkach, ale wiemy też, że część graczy jest bardzo niezadowolona z tego, jak gra działa na starszej generacji konsol.”

Microsoft zaznacza, że dotychczas zwracał pieniądze niemal wszystkim graczom, ale teraz oferta jest „rozszerzona” i każdy zainteresowany klient amerykańskiej korporacji, który kupił Cyberpunka 2077 w sklepie MS, może otrzymać pieniądze.

Trzeba na pewno zaznaczyć, że sytuacja jest inna względem tego, co widzieliśmy w przypadku PlayStation Store – w tym wypadku Microsoft nie usunął gry ze sklepu, a po prostu odda pieniądze wszystkim zainteresowanym. Korporacja również podkreśla, że problemem jest starsza generacja.

Przeczytajcie całą historię refundacji Cyberpunka 2077:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: Twitter: XboxSupport

Komentarze (126)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper