Iza Łęcka Iza Łęcka 07.12.2020 13:38
GTA ociera się o next-genową oprawę
4115V

GTA ociera się o next-genową oprawę. Grafik przerabia bohaterów i ukazuje ich odświeżone wersje

Jedną z wizytówek serii GTA jest szereg charakterystycznych postaci, jednak musicie przyznać, że Niko Bellic czy też Carl Johnson mają już swoje lata i trudno dzisiaj zachwycać się ich prezentacją. Dzięki pracy Hosseina Diby sprawdźmy, jak ikoniczni protagoniści wyglądaliby w next-genowych warunkach.

Gracze niestrudzenie wierzą w szybkie nadejście GTA 6 lub zajmują się odświeżaniem wcześniejszych przygód Rockstar, tymczasem Hossein Diba zdecydował się podjąć temat nieco odmiennie. Projektant bohaterów dla takich firm jak Blizzard oraz CD Projekt RED zmierzył się z wyzwaniem przeniesienia niektórych indywidualności z serii GTA w nowoczesne realia.

Grafik zajął się odnowieniem wyglądu trzech postaci: Tommy'ego Vercettiego, Niko Bellica oraz Carla Johnsona, którzy otrzymali nowoczesne wizerunki. Choć do ich opracowania Diba wykorzystał najnowszą technologię, to nie zapomniał o znakach rozpoznawczych każdego z nich.

Nadal nie wiemy, jak przedstawiać się będzie GTA 6, ale warto pamiętać, że będzie to pierwsza odsłona popularnej serii od dwóch generacji. GTA 5 debiutowało jeszcze za czasów PS3 i X360, a na PS4 i XOne pojawiły się jedynie ulepszone wersje... Nieśmiertelne Grand Theft Auto 5 trafi także na PS5 i XSX|S.

Źródło: Twitter: HosseinDibaArt

Tagi: Grand Theft Auto gta gta 6 Rockstar