Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2020 21:15
GTA 6
2335V

GTA 6 z zapowiedzią w GTA Online? Gracze wierzą w dziwną teorię

Społeczność Grand Theft Auto jest spragniona nowej produkcji Rockstar do tego stopnia, że według niektórych fanów, najnowszy dodatek GTA Online ma zapowiedzieć nadejście GTA 6. Teoria powstała za sprawą nadciągającego DLC.

Sympatycy GTA zdecydowanie za długo czekają na nową część serii, ale trudno dziwić się Rockstar oraz Take-Two, ponieważ GTA 5 i GTA Online wciąż zarabiają gigantyczne pieniądze. Mimo wszystko fani wierzą, że już wkrótce nadejdzie zapowiedź GTA 6.

Społeczność Grand Theft Auto postanowiła zbadać ostatni materiał wideo zapowiadający nowy dodatek – już w grudniu sieciowe GTA zostanie rozbudowane o nową mapę. Na teaserze pojawiły się współrzędne, które łatwo można wyśledzić – okazuje się, że w tym miejscu znajdziemy zawijaną drogę.

Nic w tym nadzwyczajnego? Dla wielu graczy tak, ale fani GTA uważają, że widzimy właśnie „VI”, które ma zwiastować powiązanie rozszerzenia do GTA Online z GTA 6. Część osób wierzy, że samo miejsce też nie jest bez znaczenia: współrzędne prowadzą do „VIrginii” (Wirginii) w Stanach Zjednoczonych, co ma sugerować miejsce akcji nowej pozycji Rockstar.

Czy można w to wierzyć? Jest to raczej bardzo naciągana teoria, która jednak pokazuje, jak bardzo entuzjaści związani z serią GTA są żądni nowej odsłony... Choć trzeba przyznać, że pojawienie się tych współrzędnych na zwiastunie jest interesujące.

Źródło: Twitter: AllGamesDelta_

Tagi: Grand Theft Auto GTA gta 6 gta online GTA VI rockstar