Iza Łęcka Iza Łęcka 07.12.2020 09:43
GTA Vice City 2
7013V

GTA Vice City 2 na zwiastunie. Imponująca praca fanów dostępna za darmo

Rockstar nie ujawnia pozytywnych informacji dotyczących nowych odsłon GTA, jednak to nie zniechęca sympatyków serii. Powstało GTA Vice City 2, dzięki któremu zapoznamy się ze znanymi misjami na nowszym silniku.

GTA Vice City 2 to rozbudowana modyfikacja, dzięki której wkroczymy do brutalnego świata odnowionego Grand Theft Auto: Vice City na silniku Grand Theft Auto Episodes from Liberty City. Twórcy wyjaśniają, dlaczego nie wykorzystali technologii z GTA 5, a głównym powodem jest brak odpowiednich narzędzi, umożliwiających dorzucenie do gry świeższych treści.

Modyfikacja nie jest małym odświeżeniem, a stanowi „pełny remake” – autorzy podkreślają, że na nowy silnik udało się przenieść całą mapę, a także poprawić szereg elementów. Revolution Team zaznacza, że GTA Vice City 2 nie zadziała z GTA IV: The Complete Edition, a wszystkie pliki znajdziemy tylko na stronie LibertyCity.net – sympatycy  otrzymali wyłączność na publikację moda.

Już teraz wspomniane ulepszenie oferuje między innymi możliwość kupienia trzech lokacji, w których przystąpimy do kolejnych misji. Gracze mogą zająć się odpicowaniem sześciu samochodów, sprawdzą siedem stacji radiowych, a także znajdą wiele ukrytych Easter Eggów. W grze zamieszczono „10 unikalnych skoków”.

Warto przypomnieć o ostatnich problemach GTA 4, którego nie można ukończyć na Xboksie Series X. Sprawdźcie również GTA San Andreas z ray tracingiem.

Źródło: https://libertycity.net/files/gta-4/149366-grand-theft-auto-vice-city-2.html
https://www.gram.pl/news/2020/12/06/premiera-moda-gta-vice-city-2-do-gta-4-episodes-from-liberty-city-rockstar.shtml

Tagi: GTA GTA Vice City GTA Vice City 2