Roger Żochowski Roger Żochowski 13.11.2020 09:30
FIFA 21 - Michał Karbownik polskim ambasadorem najnowszej odsłony serii EA
659V

FIFA 21 - Michał Karbownik polskim ambasadorem najnowszej odsłony serii EA

Electronic Arts poinformowało, że polskim ambasadorem gry FIFA 21 został Michał Karbownik, obecnie już zawodnik klubu Brighton & Hove Albion, który jednak na zasadzie wypożyczenia dalej gra w Legii Warszawa. 

W lutym 2020 roku podczas gali zorganizowanej przez tygodnik “Piłka Nożna” Michał Karbownik został wybrany „Odkryciem Sezonu” w rozgrywkach PKO Ekstraklasy oraz znalazł się w top 100 najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia nominowanych przez UEFA. Karbownik ma już za sobą debiut w reprezentacji Polski, a w Legii Warszawa rozegrał do tej pory 41 meczów, w których zanotował siedem asyst. W sezonie 2019/20 był częścią drużyny, która zdobyła tytuł mistrzowski.

Michał Karbownik jest fanem serii gier FIFA, więc w wolnym czasie często próbuje swoich sił również na wirtualnych boiskach.

EA SPORTS pragnie wspierać młodych i utalentowanych piłkarzy, którzy ciężką pracą i pasją do piłki nożnej będą wzbudzać coraz większe emocje. Jako ambasador Michał będzie nadal pokazywał swoją pasję do piłki nożnej oraz do serii FIFA na swoich kanałach w mediach społecznościowych.

- możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie. Twórcy słynnej piłkarskiej serii przypominają również przy okazji, że wszyscy, którzy zakupili bądź planują zakup FIFA 21 na konsole Xbox One i PlayStation 4 otrzymają bezpłatną wersję gry przeznaczoną na konsole nowej generacji, czyli Xbox Series X | S lub PlayStation 5. 

EA wprawdzie nie dostarczyło gry na start next-genów, ale fani nie będą musieli długo czekać, bo premiera odbędzie się 4 grudnia. Nabywcy gry na nośnikach fizycznych będą musieli skontaktować się z EA pod adresem help.ea.com, aby uzyskać kod aktualizacji dla konsol niewyposażonych w napędy. Więcej informacji można znaleźć na stronie ea.com/dual-entitlement.
 

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 2000 FIFA 21