Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2020 20:50
The Batman
2306V

The Batman z kolejnym problemem. Robert Pattinson z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 [aktualizacja #1]

Matt Reeves i Robert Pattinson ponownie nie mogą rozwijać „The Batman”. Produkcja filmu została wznowiona w tym tygodniu, ale przez nowy problem plan zdjęciowy został zamknięty.

„The Batman” był ozdobą DC FanDome, ponieważ podczas wydarzenia mogliśmy zobaczyć intrygujący zwiastun, który rozbudził nadzieję na świetny film. Podczas imprezy Matt Reeves potwierdził, że przed jego ekipą jeszcze długa droga, by zakończyć przygotowanie pracy na planie, ale na początku tego tygodnia aktorzy ponownie wskoczyli w swoje stroje i wznowiono produkcję oczekiwanej historii.

Przerwa spowodowana pandemią trwała ponad pięć miesięcy i teraz możemy potwierdzić fatalną wiadomość – „The Batman” ponownie nie powstaje. Warner Bros. potwierdziło, że jeden z członków produkcji uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19.

Wytwórnia w tej sytuacji musi postępować według ogólnych wytycznych, więc pracownik został odizolowany od reszty ekipy, ale nawet w tej sytuacji filmowanie zostało tymczasowo wstrzymane.

„The Batman” ma trafić na duży ekran 1 października 2021 roku, ale reżyser nie ukrywa, że jego ekipa musi spędzić na planie jeszcze około 90 dni, by zespół mógł nakręcić wszystkie niezbędne sceny.

Matt Reeves na DC FanDome potwierdził także konkretne informacje dotyczące serialu „Gotham City”, który wraz z filmem „The Batman” będzie rozgrywał się w nowym uniwersum.

[Aktualizacja #1]

Redakcja Vanityfair potwierdza, że to Robert Pattinson uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Źródło: https://deadline.com/2020/09/batman-uk-production-halts-covid-19-1234569959/
https://www.vanityfair.com/hollywood/2020/09/robert-pattinson-the-batman-coronavirus

Tagi: matt reeves Robert Pattinson The Batman